×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
11. aprīlis, 2017
Drukāt

VID uz laiku atstādina augstu amatpersonu (2)

Foto LETAFoto LETA

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) sākta disciplinārlieta pret Nodokļu kontroles pārvaldes direktori Sandru Kārkliņu-Ādmini, informēja VID.

Kārkliņa-Ādmine ir atstādināta no amata uz šā gada 7.aprīlī sāktās disciplinārlietas izmeklēšanas laiku.

VID skaidroja, ka disciplinārlietas ietvaros notiek pārbaude, vai VID uzsāktais pievienotās vērtības nodokļa (PVN) audits pret kādu komersantu ir bijis pamatots. Paredzamais disciplinārlietas pārbaudes ilgums ir aptuveni mēnesis.

Tāpat disciplinārlieta ir uzsākta arī pret VID Nodokļu kontroles pārvaldes Juridisko personu analīzes daļas vadītāju Inesi Spirku. Spirka no amata pienākumu pildīšanas nav atstādināta.

Kārkliņa-Ādmine līdz 2016.gada 3.maijā izziņotajām vērienīgajām rotācijām VID bija VID Muitas pārvaldes direktora vietniece un tika pārcelta Nodokļu kontroles pārvaldes direktores amatā. Savukārt agrākā Nodokļu kontroles pārvaldes direktore Iveta Buškevica tika pārcelta par Juridiskās un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldes direktora vietnieci.

Laikraksts “Diena” ziņo, ka disciplinārlieta pret Kārkliņu-Ādmini varētu būt ierosināta saistībā ar ieilgušo auditu būvfirmā “AB Build”. Šī būvfirma bija viens no lielākajiem apakšuzņēmumiem Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas būvniecībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. latvija ir jatjauno salaspils naves nometne vieniga izredze cita varianta nav un nebus

  2. balināt ‘austrumlatvija’

Draugiem Facebook Twitter Google+