Slavenais Krievijas hokejists Pāvels Dacjuks otrdien izcēlās ar brīnišķīgiem vārtiem KHL spēlē, kas ļāva Sanktpēterburgas “SKA” piecas sekundes pirms pamatlaika beigām izraut neizšķirtu pret Kazaņas “Ak Bars”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Otrā perioda ievadā kazaņieši panāca 5:1 savā labā, tomēr Sanktpēterburgas hokejisti spēja atspēlēties, neizšķirtu piecas sekundes pirms trešā perioda beigām ar brīnišķīgiem vārtiem panākot Pāvelam Dacjukam. Viņš guva arī ceturtos komandas vārtus 55. minūtē, bet pirms tam jau bija nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli.

Laimīgs pēc dramatiskās izglābšanās bija arī “SKA” galvenais treneris Oļegs Znaroks, tāpat asistents Harijs Vītoliņš.

Pēcspēles metienos tomēr pārāki bija “Ak Bars” hokejisti, svinot uzvaru ar 6:5.