Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Gājuputni šogad atgriežas neierasti agri

Foto - LETAFoto - LETA

Ūdensputni Salaspils kanālā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā atkal fiksēti neierasti agri gājputnu sugu novērojumi Latvijā, liecina informācija portālā “Latvijasputni.lv”.

Sestdien, 6.februārī, Rīgā un Liepājā manīti vairāki lauku baloži, kas šai sugai ir agrākais pavasara migrantu novērojums Latvijā. Portāla arhīva dati liecina, ka lauku balodis pirmo reizi pagājušajā gadā manīts vien februāra beigās.

Bet svētdien, 7.februārī. Skrundas novadā pie Jaunmuižas manītas sešas ķīvītes, kas arī šai sugai ir agrākais pavasara migrantu novērojums Latvijā. Pagājušajā gadā šīs sugas putni pirmo reizi pēc ziemas tika manīti 19.februārī Nīcas novadā.

Pagājušās nedēļas sākumā agrākie pavasara migrantu novērojumi tika fiksēti Tundras sējas zosīm un meža zosīm – šo sugu putni manīti Nīcas novadā kopā ar gulbjiem.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.2
Alūksne +3.1
Daugavpils +4.2
Saldus +7.0
Liepāja +8.7
Jelgava +6.7
Ventspils +9.1
Limbaži +5
Madona +4.0
Rēzekne +3.8
Kolkas rags no putna lidojuma: Retā parādība var ietekmēt pat jūras mirušās zonas (1)Tādi brīnumi iepriekš nav redzēti, joprojām iedzīvotājus pārsteidz jūras atkāpšanās, kas paver interesantus un neparastus skatus. Vides eksperti skaidro, ka šādai parādībai
Draugiem Facebook Twitter Google+