×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Kāpēc narkomāni piekāva Latvijas lepnumu? (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Nelaimē nonācis Latvijas lepnuma balvas ieguvējs Aivars Čipāns, kuram viņa darba laikā, vadot autobusu, uzbrukuši vardarbīgi jaunieši. Ierakstu par šo incidentu savā Facebook profilā publicējis TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze. Savukārt raidījums “Bez Tabu” mēģina noskaidrot, kāda tad īsti bijusi nepatīkamā situācija.

Žurnālists raksta: “Šodien sabēdājos par Latvijas lepnumu Aivaru Čipānu. Latvijas rekordistu, kurš visbiežāk kā donors nodevis asinis. Zvanu Aivaram, apjautājos kā iet. Izrādās, nokļuvis slimnīcā. Aivars ir Rīgas satiksmes autobusa šoferis un ļoti rūpējas, lai autobusa salonā viss ir tīrs un kārtīgs. “Pasažieris nopērk biļeti, un viņam nav jācieš visādas smakas un agresīvi līdzbraucēji.”

Vienvārdsakot, Aivara autobusā esot iekāpusi narkomānu kompānija, viņš pie Centrālās stacijas apstājies un lūdzis viņus autobusu pamest, jo nav pirkuši arī biļeti. Jaunieši par Aivara lūgumu sadusmojušies, atvēruši šoferīša durvis un sākuši viņu sist. “Apkārt bija diezgan daudz cilvēku, bet visi skatījās, viens tik iestājās par mani un arī tika nogrūsts zemē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sižeta beigās policista ieteikums mani šokēja! Gaidi kādu kurš kaut kad atbrauks,nedari neko, lai šoferi sit nost!!!!!!!!!!!!!!!!! Autobusā vēl bija cilvēki, ja tie būtu palīdzējuši, šoferim nebūtu tik ļoti satraucies , un vienīgais kas kaut ko darīja tik ļoti piekauts. Sods par huligānismu smieklīgs. Šoferi atsaucieties un novērtējiet, šo policista izteicienu!!!!!!!!!!!!!

  2. Atbildīgie/bezpalīdzīgie – velti aizņemat krēslu/saņemat algu
    Ar 90 eirām – novērtēt sabiedrības zaudējumus – var – vesels darbinieks?
    Maniem bērniem – cik izmaksās cietušā šofera ārstēšana?
    Rakstiet atlūgumu – lai zaudējumu mazāk būtu no jūsu kukū.

Draugiem Facebook Twitter Google+