Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
5. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Skolas direktorei aizrādījums par bulciņu slēpšanu (3)

bulcinas

Par bulciņu slēpšanu skolas kafejnīcā Rīgas 88. vidusskolas direktorei Ņinai Labadai Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izteicis aizrādījumu. Skolas direktore ir sodīta par ētikas normu pārkāpšanu.

Kā zināms, skolas direktore neļāva Bez Tabu filmēt skolas kafejnīcu, noliedzot, ka skolas kafejnīcā atrastos bulciņas. Tomēr tās atradās plauktos pavisam netālu no pašas direktores.

Pēc sižeta Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) lūdza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam izvērtēt skolas direktores rīcību, un tajā tika saskatīti ētikas pārkāpumi.

Vairāk skaties Bez Tabu sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Aizrādījums??? Par bulciņām var aizrādīt,bet par klaju melošanu? Ko tāda skolotāja-direktore var labu mācīt bērniem? Nekauna ,ne goda.

  2. Nav labi bulciņas slēpt, ai nav labi! 😀

  3. kaut ko tik tizku,var izdonat tikai belevics,,,kauns skatities,,,to bulcinu epopeju,,neko jau citu nedara ,viens labs darbs,,,bulcinas beidzot aizliegtas,,,labs darbs,kas padarits,,,fui sito nenormalo ministru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+