×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. septembris, 2014
Drukāt

Video: Smaidīgi suņi un saimnieki adoptēto mīluļu salidojumā

Kadrs no videoKadrs no video

Sestdien, 27. septembrī patversmē Dzīvnieku draugs notika ikgadējais adoptēto suņu salidojums. Patversmes pagalmā pulcējās daudz priecīgu suņu un viņu saimnieku, kas viens otru atraduši tieši šajā dzīvnieku patversmē.

Kopumā Dzīvnieku drauga patversmes 13 gadu pastāvēšanas vēsturē jaunas mājas un savus cilvēkus ir atraduši vairāk nekā 9000 dzīvnieku – gan suņi, gan kaķi, gan arī citi mājdzīvnieki. Dzīvnieku tāpat kā viņu saimnieku stāsti ir ļoti dažādi.

Daces suns Mendija patversmē bija nokļuvusi kā kucēns – kopā ar brāļiem un māsām atnesta iemidzināt. Šī milzīgā, bet arī ļoti maigā un labestīgā sunene izauga patversmē, bet savu saimnieci Daci satika jau aptuveni gada vecumā.

Salidojuma noslēgumā suņi, kas vēl tikai gaida savus jaunos saimniekus Dzīvnieku drauga patversmē arī izgāja goda apli. Arī šobrīd patversme ir pilna ar dzīvniekiem, kas katru dienu ļoti gaida savus jaunos saimniekus. Tāpēc ikviens, kurš izvēlas paņemt sev četrkājaino draugu no patversmes, nevis nopirkt no audzētājiem, izglābj ne tikai šo konkrēto patversmes suni, bet arī kādu, kuram līdz ar to atbrīvojas vieta patversmē un tiek dota iespēja dzīvot – iespējams, pēdējā brīdī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+