Sports
Citi sporta veidi

VIDEO: “Tour de France” līdzjutēji izklaidējas ar jestrām dejām; Skujiņu klātienē atbalsta arī latvieši0


“Beefeater” vīri sarkanos mēteļos par spīti tveicei atbalsta “Tour de France” dalībniekus.
“Beefeater” vīri sarkanos mēteļos par spīti tveicei atbalsta “Tour de France” dalībniekus.
Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Noslēgumam tuvojas pasaules prestižākais daudzdienu velobrauciens “Tour de France”, kurā atlikuši pēdējie trīs posmi, taču divi no tiem kalnos, kur arī noskaidrosies sacensību uzvarētājs.

Riteņbraucēji šobrīd sacenšas Alpu kalnos, kur viņiem jāpārvar patiešām iespaidīgi kāpumi, jo 2019.gada “Tour de France” tiek uzskatīts par grūtāko pēdējā desmitgadē. Kā jau kalnos, kur spoprtistu ātrums nav tik liels kā līdzenumā, tur ir sapulcējušies līdzjutēju tūkstoši no visas pasaules.

Viņiem iet jautri, jo gaidot riteņbraucējus ir kompānijas, kuras ne tikai pašas izklaidējas, bet izklaidē arī citus. Viena no tādām ir tā dēvētā “Beefeater Bend”, kurā ir vīri gados, kas saģērbušies kā vīriņi no slavenā džina “Beefeater” logo.

Tad nu šie vīri, par spīti pamatīgai tveicei un garajiem mēteļiem, izklaidējas uz pilnu jaudu, iesaistot savās līksmībās arī citus. Jāteic, ka interesantu personāžu “Tour de France” līdzjutēju vidū nekad nav trūcis, kaut vai atceroties vīru, kurš ģērbies velna kostīmā, allaž bija manāms trases malā.

Jāpiebilst, ka “Beefeater Bend” vīri “Tour de France” kolektīvi apmeklē kopš 2016.gada, bez tam viņi paši ir arī azartiski amatieru riteņbraucēji un arī Francijā sēžas uz velosipēdiem.

Saistītie raksti

Starp citu, līdzjutēju vidū ir arī latvieši, kuri atbalsta mūsu Tomu Skujiņu un dara to ļoti labi, riteņbraucējam atzīstot, ka atbalsts stāvajos kāpumos ir ļoti noderējis.

LA.lv