Latvijā
Novados

VIDEO. Uz Liepājas šosejas degusi “ātrās” palīdzības mašīna, cietušo nav0


Uz Liepājas šosejas deg NMPD automašīna, cietušo nav, 15.10.2018.
Uz Liepājas šosejas deg NMPD automašīna, cietušo nav, 15.10.2018.
Ekrānuzņēmums no “DTP Latvija” Facebook profila video.

Pēkšņu tehnisku problēmu dēļ vakar, 15.oktobrī, uz Liepājas šosejas aizdegusies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) operatīvā automašīna, kas bija devusies izsaukumā, aģentūrai LETA sacīja dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Pēc viņas paustā, automašīnā atradās tikai dienesta darbinieki, un neviens no viņiem nav cietis.

Bukša informēja, ka attiecīgais operatīvais transportlīdzeklis ticis lietos jau desmit gadus, un, kaut arī NMPD visbiežāk izmanto pēdējo piecu gadu laikā iegādātus auto, reizēm nākas izmantot arī vecākus transportlīdzekļus.

Saistītie raksti

NMPD pārstāve norādīja, ka pēdējo piecu gadu laikā NMPD ar Eiropas struktūrfondu līdzekļu palīdzību izdevies atjaunot ikdienā izmantojamo transportlīdzekļu parku, vienlaikus arī vecākās automašīnas tiek regulāri apkoptas un pārbaudītas. Šī iemesla dēļ NMPD auto aizdegšanos vērtēs sīkāk, lai saprastu, kas īsti noticis, skaidroja Bukša.

Pēc viņas teiktā, lai NMPD nebūtu vispār jāizmanto vecākas mašīnas, būtiski paredzēt valsts finansējumu, lai dienests varētu regulāri atjaunot NMPD autoparku, iegādājoties jaunus un nomainot vecos transportlīdzekļus.

LA.lv