Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Zemeņu kari: tirgoņi cīnās par vietu šosejas malā (1)

Foto LETAFoto LETA

Latvijā pilnā sparā iet vaļā zemeņu tirgošanas sezona. Ļoti daudzi ogu tirgotāji šajā laikā ir manāmi lielceļu malās, un garāmbraucēji labprāt tās pērk. Viens no tirgošanās punktiem ir arī pa ceļam no Rīgas uz Ogri. Taču tur pēdējā laikā sākušies īsti zemeņu kari, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Ceļa malā tirgot ogas pagasts atļāvis vairākiem tirgoņiem, tomēr tas novedis pie savstarpējiem strīdiem un apvainojumiem. Pirmie otros, bet otrie pirmos apsūdz pircēju krāpšanā, uzdodot Polijā audzētu zemeņu uzdošanu par pašu audzētām.

Visaktīvāk darbojoties dāma no blakus aplim esošas zemnieku saimniecības. Sociālajos portālos citi tiekot saukti par poļu zemeņu tirgotājiem, pārmetumi tiek arī Ikšķiles pašvaldības vadībai par to, ka kā pirmajiem tirdzniecības atļaujas izdotas citiem.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas pie laba gala nenovedīs.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (8)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+