Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. decembris, 2014
Drukāt

Vidzemē autoavārijā gājusi bojā sieviete

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 13.decembrī, ceļu satiksmes negadījumā Gulbenes novadā divu automašīnu sadursmes rezultātā bojā gājusi kāda sieviete, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lai izceltu sievietes mirstīgās atliekas no automašīnas, glābējiem bijis nepieciešams izmantot hidrauliskos instrumentus.

Negadījumā cietusi vēl kāda sieviete, kura līdz VUGD speciālistu ierašanās brīdim spējusi izkļūt no avarējušā auto pati saviem spēkiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūru BNS informēja, ka bojā gājusī ir 49 gadus veca sieviete, kurai gūtās traumas bijušas nesavienojamas ar dzīvību.

Savukārt otra cietusī ir 57 gadus veca sieviete, kurai mediķi konstatējuši rokas lūzumu un vēdera traumu.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+