×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. marts, 2017
Drukāt

“Viegli mīlēt Putinu, ja ir pilns ledusskapis”. Sāk cīņu par krievvalodīgo prātiem Baltijā (54)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Pēdējos 20 gadus Latvijā krievvalodīgie lielākoties ir skatījušies Krievijas kanālus, bet mēs gribam parādīt, ka ir arī cita realitāte. Mēs neuzbāzīsimies, bet mēģināsim veidot dialogu, objektīvi stāstīsim par notikumiem Krievijā un visā pasaulē,” intervijā “LA” uzsver jaunā telekanāla “Current Time” galvenais redaktors Kenans Alijevs. To veido “Radio Brīvā Eiropa” sadarbībā ar “Amerikas balsi”, un jau vairākus mēnešus kanāls ir pieejams 16 televīzijas apraides tīklos Latvijā, tostarp lielākajos – “Lattelecom” un “Baltcom”. Kanālu var redzēt kabeļtelevīzijā un virszemes apraides tīklos arī Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Gruzijā, Moldovā, Kazahstānā, Tadžikistāna, Kirgizstānā, rietumvalstīs, kā arī internetā.

Jūsu kanālā var redzēt raidījumu “Baltijas nedēļa”. Kāda ir tā ideja?

Kenans Alijevs: Ziņu raidījums “Baltijas nedēļa” ir viens no mūsu programmas balstiem, un tas tiek veidots Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Tā komandā strādā žurnālisti, kas ir šo valstu pilsoņi vai arī dzīvo šeit. Mūsu mērķis ir stāstīt šeit dzīvojošajiem krievvalodīgajiem par dzīvi šeit, taču mūsu auditorija ir arī cilvēki, kuri dzīvo Ukrainā, Gruzijā un Krievijā, jo skatītājiem no šīm valstīm ir pastiprināta interese par Baltijas valstīm. Raidījumā stāstām par politiku, kultūru, sociālajām lietām, pievēršamies arī konfliktiem, piemēram, par krievu valodas stāvokli. Situācija jau nav tik slikta, kā to attēlo Krievijas valsts kanāli, – ir krievvalodīgie, kuri ir integrējušies, viņiem ir veiksmīga karjera, viņi dzīvo Eiropas Savienības valstīs. Tiesa gan, daudzi no Baltijas krievvalodīgajiem informāciju iegūst no Kremļa kanāliem, kas ir bīstama tendence. Šo kanālu meliem jāliek pretim patiesība.

Paskatoties Kremļa kanālus, var šķist, ka drīz šeit sāksies karš, Krievija tiek apdraudēta. Šie kanāli mēģina uzkurināt publiku un mēģināt radīt konfliktu. Mēs dodam iespēju izteikties visiem.

Rodas jautājums – vai jūsu kanālu skatīsies vietējie krievi, kuri jau pieraduši pie Krievijas kanāliem un to vēstījuma? Turklāt “Current Time” finansējums nāk arī no ASV un to jums pārmetīs.

Radio “Baltkom” kāds zvanītājs izteicās: “Kāda gan starpība. Tagad būs arī amerikāņu propaganda!” Izvēle ir skatītāja ziņā. Pēdējos 20 gadus Latvijā krievvalodīgie lielākoties ir skatījušies Krievijas kanālus, bet mēs gribam parādīt, ka ir arī cita realitāte. Mēs neuzbāzīsimies, mēģināsim veidot dialogu, objektīvi stāstīsim par notikumiem Krievijā un visā pasaulē. Mēs uzklausīsim savus skatītājus, un viņi varēs runāt par savām problēmām. Mūsu kanāls Baltijā ienācis uz ilgu laiku, un dialoga veidošana arī ir ilgs process. Mums nav uzdevuma uzspiest savu viedokli, bet nodarboties ar objektīvu žurnālistiku.

Krievijas kanāli bieži vien Latvijā ir populāri tāpēc, ka tajos ir daudz izklaides programmu, uz ko tiek likts galvenais akcents. Kāds ir jūsu piedāvājums izklaides žanrā?

Mūsu programmā ir raidījums “Nezināmā Krievija” – tajā mūsu žurnālisti brauc pa visu Krieviju, piemēram, uz Kuriļu salām, Jakutsku, Murmansku, Dagestānu, un sarunājas ar ikdienas cilvēkiem par viņu dzīvi. Cilvēkiem būs interesanti skatīties. Mums ir raidījums par kaukāziešu ēdienu, cilvēkiem raidījumi par virtuvi ļoti patīk. Plānojam veidot politiskās satīras raidījumu, tajā apspēlējot notikumus pasaulē. ASV, piemēram, ļoti daudz cilvēki par politiku saņem informāciju no satīras raidījumiem, lai gan ikdienā par politiku neinteresējas. Mums gan nav naudas, lai veidotu daudz izklaides raidījumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (54)

 1. lūdzu atpestiet no tā cenzura un Mazpisāna murgojuma. par to mazpisānu vispār liels brīnums, kur viņš tik daudz samurgo, un tā vārdu likšana pēdiņās vispār iespārda.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  ======

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 4. Citāts: “Tas jau ir ērti – sēdēt Rīgā un mīlēt Putinu. Šeit Latvijā ir likuma vara, drošība un stabilitāte. Ir viegli būt Krievijas patriotam, ja tu dzīvo komfortā.”
  Un to nodrošina Latvijas tauta, ko urļi sauc par fašistiem.

  • Stulbenis!!! sarakstījis stulbumu!!! Droši vien ierēdnis – zaglis esi, vai urlas bērns, kuru iekārtoja ofisā. Komforts, likumi… :))) Pilns ledusskapis:))) Jūs lopi negribat redzēt realitāti…

 5. Pilnībā piekrītu frāzei “Viegli mīlēt Putinu, ja ir pilns ledusskapis”. Kā teiktu Putinmīļi – v ačko, ble!!!

 6. Es nemāku runāt. Dadada Krievu valoda bla bla

  • Tev nu gan mute ir netīra, kā neslaucīta pakaļa!

   • А вы полагаете, что я должен с ними сюсюкать? С ворами?! Уважаемый, идите в задницу с такими советами!

  • Ещё один вор на портале образовался. Говорить не умеет, а воровать горазд! Ты вор, чудачок, твоё место в тюрьме. Прекрати воровать чужие ники, курва!
   Повторно! Взамен удалённого. Слава цензорам!

 7. “Viegli mīlēt Putinu, ja ir pilns ledusskapis”. Sāk cīņu par krievvalodīgo prātiem Baltijā.:)
  1. Tas ledusskapis nav nemaz tik pilns!!!
  2. Nevajag cīnīties par prātiem, vajag cienīt krievvalodīgos
  3. Vajag cienīt krievvalodīgo etnisko Dzimteni
  4. Bargi sodīt (visus!) par reliģiskā un nacionālā naida kurināšanu.
  Secībai nav nozīmes…

  • А что, весьма разумные слова. Боюсь только, что это одинокий глас вопиющего в пустыне. Увы и ах.

  • Vajag cienīt tatāru valodā runājošos tatārus un nevis pārkrievotos tatārus, kuri runā krieviski un tiek kļūdaini saukti par krievvalodīgajiem.
   Vajag cienīt mongoļu valodā runājošos mongoļus un nevis pārkrievotos mongoļus, kuri runā krieviski un tiek kļūdaini saukti par krievvalodīgajiem.
   Vajag cienīt somugru valodās runājošos somugrus un nevis pārkrievotos somugrus, kuri runā krieviski un tiek kļūdaini saukti par krievvalodīgajiem.
   Ir nepareizi pārkrievotās tautas un pārkrievotās tautības saukt par krieviem! Diemžēl Krievijā tā ir politika – pārkrievotajiem cilvēkiem piešķirt tautību krievs vai arī nomaina tautību uz krievu. Ja pakasītu krieva ādiņu, tad zem tās atrastu mongoli, tatāru, somugru, ukraini, baltkrievu, latvieti, bet tikai ne to, ko uzskata par krievu. Var uztaisīt arī ģenētisko analīzi – rezultāts būs tāds pats: Eiropas daļā zem krieva būs somugrs un balts, bet Āzijas daļā – tatārs un mongolis.
   Tas ir paradokss – gandrīz visas tautas savu identitāti nosaka pēc asinīm, bet jau izsenis paši krievi pie krieviem pieskaita krievu valodā runājošos neatkarīgi no asinīm un ādas krāsas.

   • О как, какие подражатели пошли. Сам сделай себе генетический анализ, убедишся какое ты гавно мерзкое! Чистокровных латышей, как это ни парадоксально, в природе не существует. Следовательно, продолжая твую же логическую цепочку, и латышский язык ценить нечего! У русских, национальность никогда не определялась только по крови и цвету кожи, но более всего по духу и по вере!

  • Paskaidro lūdzu , par ko man vajag cienīt krievus un viņu dzimteni etn. ? Par Latvijas okupāciju , par tūkstošiem nogalināto latviešu , pat tagad ,par latviešu un valodas nicināšanu ? Jūs nekad ,dzirdat -nekad Latvijā nebūsiet savējie , vienmēr būsiet čužaki .

   • Вот спасибо тебе большое за «добрые» слова, ай какой молодец! У меня так и в паспорте написано, представляешь. Да вот только, страна эта не принадлежит тебе одному, умник. Пора бы уже понять это.

    • Kļūda: te nav nekāda “страна”, bet Latvija.

     • Так значит, по вашему, Латвия это не страна? А что тогда?
      Ты вор, чудачок, твоё место в тюрьме. Прекрати воровать чужие ники, курва!

     • “Atbrīvotāja””kultūra” visā krāšņumā. Pat valodu nav spējis iemācīties tādā līmenī, lai varētu rakstīt. Bet izteikties gribas.

   • Nu tad nav ko “Sākt cīņu par krievvalodīgo prātiem Baltijā.”:)

  • Paši krievi, lai iemācās cienīt citas tautas un viss būs kārtībā!

 8. “Viegli mīlēt Putinu, ja ir pilns ledusskapis”. Sāk cīņu par krievvalodīgo prātiem Baltijā 🙂

 9. Ja mēs gribam “citu realitāti”, tad mūsu gļēvajiem, mankurtizētiem vadoņiem ir jābeidz uzturēt valodnieciskais aparteīds Latvijā; visām skolām ir jābūt ar valsts valodu kā mācībvalodu.

 10. Var jau sataisīt pa 10 kanāliem priekšā un 10 kanāliem pakaļā, bet šitie 5.kolonas personāži viņus tupo neskatīsies, jo pierijušies līdz acīm par kremļa naudu(par kuru nodokļus te nav nomaksājuši) un vēl pa kluso ordeņus no pūķina saņēmuši par ģeržāvas paplašināšanu…

 11. Vai Putins visiem, kas viņu nemīl, izēdis ledusskapi?

  • kā cita dēļ viņi ir šeit, bet ne mātuškā ?

  • Ledusskapi ir izēdis un pietirsis. Tā darīja “kultūras nesēju” armija aizvācoties no Latvijas.

   • Ещё один подражатель! Всё интереснее и интереснее становится тут у вас.
    Ты вор, чудачок, твоё место в тюрьме. Прекрати воровать чужие ники, курва!

 12. Vai kāds zin, kādēļ brašākie cīnītāji par krievu prātiem jau tradicionāli ir dažādu tautību līkdeguņi?

 13. Neesmu tādu kanālu pamanījis līdz pat šim brīdim!

 14. Daudzi krievi un krieviski runājošie civilokupanti sāk saprast, ka Krievija ir neizdevusies valsts. Krievija nespēj pastāvēt ne kā impērija, ne kā federācija, ne kā neatkarīga valsts. Krievijai laiks atgriezties pie mongoļiem-tatāriem.

  • Parašņik, ar saviem nesaprotamiem rakstiem Tu parādi to ka šeit tev nav vieta. Okupantyu mūdzi!!!

  • Maza korekcija: Krievija nav “valsts”, tā ir i m p ē r i j a — Ļaunuma impērija ar caru/ģenseku/fīreru priekšgalā.

   • И у меня тоже коррекция. Ты не просто вор, ты вор рецидивист! Ты воруешь чужие ники нагло и отвратительно! Прекрати воровать чужие ники, курва! То же мне, мелкая шавка, изображающая из себя могучего борца с мировым злом.

 15. Izskātas, ka šim c.kungām ari ledusskapis esot pilns.

  • Redz cik labi sanāk. Salaiž divus matos lai plēšās līdz asinīm, bet trešie gudrākie tikmēr savāc visu, pāri nepaliek ne sasistas bļodiņas. Un kurina, kurina naidu starp kaimiņiem, bet draugus meklē aiz treijdeviņām zemēm . Parasti gudrākie spēj drusku piekāpties, paspert kādu solīti pretī, bet izskatās ka šeit prāta abiem nav tik, cik vistas kājā gaļas.

   • Toties tev ir prāta cik celmam mežā… 🙂

    • Ja katru rītu izmazgā acis un kaut reizi nedēļā izmazgā ausis, tad redzētu tos tūkstošus, kas izdzīti svešumā, tās milzīgās platības zemes, kas pieder ārzemniekiem, kur pat vadības līmenī neiekasē nodokļus, bet nodokļus iekasē citas valstis. Drīz jau Latvijas valsts pastāvēs tikai uz papīra, jo tas pacieš visu, i pat tas celms mums nepiederēs. Laiks izvilkt galvu no smiltīm.

     • izmazgā acis,

      latviešiem kopš 1940.gada nekas te nepieder kā pienākums lāpīt pasauli !

 16. Labs kanals . Tadu te vajadzeja jau 20 gadus atpakal .

 17. Divaini likumi,vai pareizak sakot bezlikumiba,ES un NATO Valsti Latvija.Kremla cekistu TV kanali un prese nesoditi paraida cekistu propagandu un dezinformaciju.Vai okupacijas laika vareja nesoditi klausities Brivas Pasaules zinas ? Tagad kad Latvija atguvusi savu Neatkaribu ,kremla cekisti nesoditi, ar vietejo “zalo” cekistu atbalstu, censas parnemt varu ES un NATO Valsti Latvija.

 18. kautrs jautājums dvēseļu ganiem Atbildēt

  Vai ticīgam ļautiņam ir iespējams iestāstīt, ka paradīze, kuras esamībai šis visu laiku ir ticējis, patiesībā ir elle?

Draugiem Facebook Twitter Google+