×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

“Vienotība” neatbalstīs iespējamās nodokļu izmaiņas (7)

Foto LETAFoto LETA

Arī pēc šorīt notikušās “Vienotības” Saeimas frakcijas un valdes kopsēdes partija nav mainījusi noraidošo pozīciju pret ieceri pagaidām atteikties no minimālajām sociālajām iemaksām un līdz 15% palielināt mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likmi no 1.janvāra.

Līdz ar to “Vienotības” deputāti apņēmušies šodien Saeimas komisiju balsojumos minēto ieceri neatbalstīt.

“Vienotības” līderis Andris Piebalgs pēc partijas Saeimas frakcijas un valdes kopsēdes akcentēja, ka minimālās sociālās iemaksas ir pareizs politikas virziens, taču sistēmas ieviešanu var pārcelt uz vēlāku laiku. Savukārt uzņēmējiem būtu jāļauj izvēlēties – maksāt 15% MUN vai arī pašlaik noteikto MUN likmi kopā ar minimālām sociālām iemaksām.

Piebalgs uzsvēra, ka “Vienotība” savā pozīcijā ir vienota, un partija ir gatava turpināt sarunas, bet tās mērķis nav valdības šūpošana.

Kā ziņots, par iespējamām izmaiņām MUN režīmā šodien diskutēs Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija, savukārt par sociālo iemaksu jautājumu – Sociālo un darba lietu komisija. Budžeta komisija skatīs arī otrreizējai caurlūkošanai nodotos grozījumus MUN likumā.

Valdošā koalīcija pirmdien nevienojās par šīm iecerēm. Par šo jautājumu šorīt vēl notika “Vienotības” valdes un frakcijas kopsēde.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Uzsākot mācības skolā jau no četru,atvainojiet,sešu gadu vecuma,mūsu bērni būs paši gudrākie visā Eiropā!!

 2. Pavisam drīz sociālajā budžetā būs atkal iekrāts kārtējais miljards novirzīšanai citiem mērķiem!

 3. Vienotība ieturēs arī turpmāk pareizo politikas virzienu:
  3.Veidot Latviju par nacionālu,eiropeisku un demokrātisku valsti,kurā sabiedrība ir izglītota,vesela un droša par nākotni.
  4.Īstenot drošas pārmaiņas,kuras būtu vērstas uz stabilu attīstību,Latvijas valsts izaugsmi un sabiedrības labklājību.Nodrošināt sociālā budžeta ilgtspēju cienīgām vecumdienām.
  Tam visam jau nav vajadzīga ne obligātā veselības apdrošināšana,ne bezmaksas augstakā izglītība (kā,piemēram,Polijā,Čehijā,Slovākijā,Ungārijā,Maltā,Kiprā un Grieķijā),ne pat iztikas minimumam atbilstošs neapliekamais minimums,samazināta PVN likme pārtikai vai atraitņu pensijas,kā Lietuvā un Igaunijā!

 4. “Vienotība” atbalstīs iedzīvotāju ienākuma nodokļa pakāpenisko samazināšanu!

 5. Utopijas filosofi

 6. Vecā dziesma jaunās skaņās. Tāds bija Jaunais laiks ar ĀBOLTIŅU, KURI ŠĀDĀ
  VEIDĀ IZRĀVĀS PIE VARAS UN IZPUTINĀJA LATVIJU LĪDZ 9 MILJARDU PARĀDAM.

Draugiem Facebook Twitter Google+