×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. novembris, 2012
Drukāt

Vietējie makaroni. Kur iegādāties?

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

“Kur var iegādāties “Dobeles dzirnavnieka” makaronus? Visur izmeklējos – neatradu.”
 Silvija Virse Jūrmalā

 

Viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā a/s “Dobeles dzirnavnieks” šā gada pavasarī uzsāka arī makaronu ražošanu. Tagad veikalos blakus ārvalstu piedāvājumam ir pašmāju Presto, kas gatavoti no mīksto kviešu miltiem, kā arī no cieto kviešu miltiem tapušie makaroni, kuru zīmols ir “Dobeles dzirnavnieks”.

Cieto kviešu miltu makaroni ir īpašs jaunums, jo līdz šim Latvijā tādi nav ražoti. Šie milti ir ar augstāku uzturvielu īpatsvaru, tāpēc īpaši ieteicami sportistiem, veselīgas pārtikas piekritējiem un tiem, kas ievēro diētu. Veikalos cieto kviešu miltu makaronus “Dobeles dzirnavnieks” var pazīt pēc sulīgi zaļā iepakojuma. Kā norāda graudu pārstrādes uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Sintija Zīriņa, sākumā būšot pieejami sešu formu cieto kviešu miltu makaroni: fusilli jeb spirāles, cornetti rigati jeb radziņi, penne rigate (caurulītes), filini piccoli (nūdeles), puntine grandi (rīsiņi) un alfabeto (burtiņi).

Mīksto kviešu miltu makaroni, ko ražo ar preču zīmi Presto, ir domāti pircējiem, kas meklē tradicionālu pārtikas preci par konkurētspējīgu cenu. Šī produkta ražošanā izmanto Latvijas zemnieku audzētos augstas kvalitātes pārtikas kviešu graudus.

“Dobeles dzirnavnieka” makaronus var iegādāties pārtikas veikalu tīklos “Rimi”, “Maxima XXX”, kā arī “Elvi”, “Lats”, “Mego”, “Top” veikalos un citviet.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+