Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. novembris, 2016
Drukāt

Viktors devās ar metālu detektoru uz mežu: plašie meklēšanas darbi pagaidām bez rezultāta (4)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Pirms vairākām dienām no savas dzīvesvietas Madonas novada Mārcienas pagastā ar vieglo automašīnu devās prom 1969. gadā dzimušais Viktors Komisarovs. Vīrietis joprojām nav atgriezies mājās.

Valsts policija aicina aplūkot bezvēsts pazudušā vīrieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par viņa vai viņa automašīnas atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 26708674 vai 110.

1969. gadā dzimušais vīrietis 25. novembrī ap pulksten 13 ar tumši zilu automašīnu “Audi A6” ar valsts numurīmi HG 4777 devās prom no savas dzīvesvietas Madonas novada Mārcienas pagastā. Pašreizējā informācija liecina, ka viņš devies ar metālu detektoru staigāt pa mežu.

Iespējams, vīrietis devies Pļaviņu virzienā, taču tiek pārbaudītas arī citas versijas.

Valsts policija svētdien pārmeklēja tuvāko apkārtni, meklēšanas darbos tika iesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters.

Meklēšanai pagaidām rezultātu nav, portālam “la.lv” pirmdienas rītā pavēstīja policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Karma beidzot kadu panāca…

  2. trakie detektoristi!!!Nezin ko grib izrakt un atrast!!!!Tikai ka mīnas mežā var atrast!!!!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+