Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
2. janvāris, 2014
Drukāt

Viļānos būs Latvijā pirmā Lata iela

vilani_ad_1

Par Latvijā pirmo Lata ielu kļuvusi kāda neliela šķērsieliņa Viļānu novadā, Viļānos, pastāstīja Viļānu novada pašvaldībā.

Šādu nosaukums aptuveni 380 metrus garajai ielai, kas atrodas mazpilsētas centrā netālu no daudzdzīvokļu dzīvojamo namu kvartāla un savieno Raiņa un Rēzeknes ielu, nolemts piešķirt Viļānu novada pašvaldības privatizācijas, pašvaldības īpašuma un zemes komisijas sēdē.

Lata iela, kuras tuvumā atrodas galvenokārt mazdārziņi un tikai viena dzīvojamā māja, bez nosaukuma bijusi vairākus gadu desmitus. Aptuveni pirms četriem gadiem to piedāvāts nosaukt par Viļānu televīzijas ielu, jo tā atrodas arī netālu no vietējā televīzijas torņa. Taču, tā kā vietējā televīzija toreiz likvidēta, iela joprojām palikusi bez nosaukuma.

Ideja dot nelielajai Viļānu ielai Lata nosaukumu pieder zemes ierīkotājai, pašvaldības privatizācijas, pašvaldības īpašuma un zemes komisijas loceklei Lidijai Semjonovai.

Pašvaldībā netiek izslēgta iespēja, ka nākotnē Lata iela ievarētu kļūt par vienu no Viļānu tūrisma objektiem.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+