Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
2. janvāris, 2014
Drukāt

Viļānos būs Latvijā pirmā Lata iela

vilani_ad_1

Par Latvijā pirmo Lata ielu kļuvusi kāda neliela šķērsieliņa Viļānu novadā, Viļānos, pastāstīja Viļānu novada pašvaldībā.

Šādu nosaukums aptuveni 380 metrus garajai ielai, kas atrodas mazpilsētas centrā netālu no daudzdzīvokļu dzīvojamo namu kvartāla un savieno Raiņa un Rēzeknes ielu, nolemts piešķirt Viļānu novada pašvaldības privatizācijas, pašvaldības īpašuma un zemes komisijas sēdē.

Lata iela, kuras tuvumā atrodas galvenokārt mazdārziņi un tikai viena dzīvojamā māja, bez nosaukuma bijusi vairākus gadu desmitus. Aptuveni pirms četriem gadiem to piedāvāts nosaukt par Viļānu televīzijas ielu, jo tā atrodas arī netālu no vietējā televīzijas torņa. Taču, tā kā vietējā televīzija toreiz likvidēta, iela joprojām palikusi bez nosaukuma.

Ideja dot nelielajai Viļānu ielai Lata nosaukumu pieder zemes ierīkotājai, pašvaldības privatizācijas, pašvaldības īpašuma un zemes komisijas loceklei Lidijai Semjonovai.

Pašvaldībā netiek izslēgta iespēja, ka nākotnē Lata iela ievarētu kļūt par vienu no Viļānu tūrisma objektiem.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+