Mobilā versija
+18.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
18. septembris, 2016
Drukāt

Viņi nodzīvoja kopā 70 gadus un nomira vienā dienā (1)

Foto - adme.ruFoto - adme.ru

Tā, šķiet, notiek tikai kino. Tomēr šis ir patiess stāsts.

Pirms daudziem gadiem Helēna un Kenets Felumli uz nakts prāmja saprata, ka nespēj dzīvot viens bez otra un nākamos 70 gadus nebija nakts, ko viņi nebūtu pavadījuši kopā. Katru rītu viņi brokastlaikā turēja viens otra roku.

Neko nesakot vecākiem, viņi aizbēga un apprecējās divas dienas, pirms saņēma atļauju precībām. Kenetam bija tikai divdesmit gadu.

Viņu kopdzīve nebija sensāciju apvīta. Mierīga dzīvīte – necila mājiņa Ohaijo, strādīgs vīrs, sieva – mājsaimniece, astoņi bērni.

1983. gadā Kenets aizgāja pensijā. Tikai tad viņi ar sievu nolēma, ka būtu jauki ceļot un divatā ar autobusu apceļoja visus Amerikas štatus.

Pēdējos gados Keneta veselība krasi pasliktinājās. Sieva rūpējās par viņu. Deviņdesmitgadīgā sieviete nevarēja pieļaut, ka vīrs nebūtu viņas gādīgajās rokās. Tomēr viņas spēki mazinājās. Un Helēna nomira 2014. gada 12. aprīlī, bet 15 stundas vēlak viņai sekoja vīrs.

Mīļotie nomira no vecuma ģimenes lokā. “Kad aizgāja Helēna, mēs zinājām, ka pēc viņas ies arī Kenets. Viņš bija gatavs pieņemt nāvi, jo nekad savu sievu neatstāja vientulībā,” stāsta viņu meita Linda.

 

Pēc adme.ru materiāla

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Asaras birst kā pupas, jo pārņem sajūta, ka Pasaule tomēr neiet uz postu. Uz mūsu Zemes ir īsti, skaisti, laimīgi un saticīgi cilvēki. Mīlestība eksistē!!! Ir cerība!!!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+