Kokteilis
Mīli

Vīrieši atzīstas, kas sievietēs ir nepievilcīgs 0

Foto – Shutterstock.com

Atklāsmes brīdis – vīrieši atklāj lietas, kuras viņiem nepatīk sievietēs un viņu uzvedībā!

Reddit lietotāja tennesseelamb pajautāja šīs vietnes apmeklētājiem: “Kas jums nepatīk sievietēs?”, un viņi izteica savus viedokļus.

“Esmu apkopojusi populārākās atbildes, kas redzamas šajā sarakstā. Tā kā informācija ir no Reddit, nevajag to uztvert kā pilnīgu patiesību, svarīgākais ir būt pašiem. Es, piemēram, neesmu īpaši pievilcīga, turklāt visu laiku skatos telefonā un dažreiz runāju rīmēs (vai tas ir slikti?), bet esmu precējusies ar lielisku puisi, kurš mani mīl tādu, kāda esmu.”

Lūk, saraksts ar lietām, kas atbaida (vismaz dažus) vīriešus:

1.Tas, ka neesi patiesa. Šķiet pašsaprotami, bet attiecībās vissvarīgākā ir uzticēšanās, un ja tās nav, tad nekas nesanāks. Tas ir attiecību pamats!

2.Pārmērīga koncentrēšanās uz sevi. Sevi ir jāmīl, bet mēģini atradināties no ikrīta ieraduma skūpstīties ar sevi pie spoguļa (varbūt tikai dažreiz).

3.Izlikšanās par muļķi, lai piesaistītu sev uzmanību. Tu neesi muļķe, tāpēc netēlo tādu.

4. Izlikšanās par neveiklu. Ne visiem patīk satikties ar tādām meitenēm kā nedaudz iereibusi Zoja Dešanela.

5. Nepārtraukta mobilā telefona lietošana. Kāds cits vēl pieminēja nepārtrauktu Snapchat vai Instagram lietošanu, kas jau sāk traucēt reālajai dzīvei. Ko lai saka, tad jau es nekad nevarētu dabūt puisi… (joks, esmu precējusies un manam vīram ir vienalga).

6.Mēģināšana puisi padarīt greizsirdīgu. Kaut gan kādā attiecību padomu grāmatā lasīju, ka puisi obligāti jāpadara mazliet greizsirdīgu, lai viņš “uzvilktu pirkstā gredzenu”. Tas laikam Bejonses citāts.

7.Tēlo grūti pieejamo. Laikam jau vēlēšanās puisi piespiest cīnīties par tevi būtu kas nepieņemams. Taču, ja viņš nevēlas mazliet pacīnīties, vai tas ir tā vērts?

8.Melošana par savām vēlmēm. Ja zini, kur vēlies ēst, tad nesaki puisim, lai pats izlemj, un beigās nerauc degunu, ja tas nav tas, ko gribēji. Vienkārši pasaki, kur vēlies iet, un gan jau viņš gribēs to pašu.

9.Aprobežotība. Laikam jau tā ir. Netiesā, lai netaptu tiesāts, mīli visus un neiespringsti.

10.Pārāk liela atvērtība. Ko lai saka, vīrieši ir nesaprotami, emocionāli radījumi. Viņi paši nezina, ko vēlas.

11.Bezpalīdzība. Vīriešiem patīk sievietes, kas arī pašas kaut ko var izdarīt.

12.Attiekšanās pret sociālajiem tīkliem kā pret darbu. Dažreiz tas arī ir saistīts ar darbu, un tādā gadījumā to arī vajadzētu tā uztvert, jo nav labi tikt atlaistam. Ja tā nav, gan jau ik pa laikam vari arī iziet no Instagram. Ja vēlies, protams.

13.Savstarpējas atbildības trūkums. Piemērs no Reddit: “Es sešus gadus biju kopā ar bijuš, un šo gadu laikā viņai palīdzēju tikt galā ar grūtībām, depresiju un zemo pašvērtējumu. Kopā cīnījāmies soli pa solim. Viņa vienmēr stāstīja, cik pateicīga jūtas un arī man palīdzēs, ja būs tāda vajadzība. Pēc pieciem attiecībās pavadītiem gadiem man parādījās obsesīvi kompulsīvie traucējumi un ārsti tos nosauca par “vieglu autismu”. Tad kad es viņai to pateicu, skaidri varēju redzēt, ka viņu tas uztrauc. Pēc gada pienāca kāds neveiksmīgs vakars, kad es četras reizes tīrīju zobus, jo nevarēju sev pa prātam nolikt vietā zobu birsti. Viņa uz mani skatījās ar riebumu un tajā vakarā mani pameta, lai “paņemtu pauzi”. Kopš tā laika neesmu ar viņu runājis.”

Saistītie raksti

14.Komplimentu neteikšana. Dažreiz arī džekiem gribas dzirdēt, ka viņu pēcpuse neizskatās resna tajos džinsos. Nav taču tik grūti ik pa laikam pateikt kādu komplimentu.

15.Tas, ka neesi patiesa. Nespēlē spēlītes. Vienkārši esi tu pati un atrodi tādu puisi, kam tu patiksi tāda, kāda esi (un otrādi). Lūk, tas ir labs padoms.

 

Avots: cosmopolitan.com

zeltene

LA.lv