Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. maijs, 2015
Drukāt

Vīriešiem Irānā aizliedz tetovējumus un uzkasītas frizūras

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Irānas varas iestādes ir aizliegušas vīriešiem veidot tetovējumus un uzkasītas frizūras, kas pēdējā laikā kļuvušas modernas jauniešu vidū, otrdien vēstīja Irānas ziņu aģentūra ISNA.

“No šī brīža frizūras, kas attiecas uz sātana pielūgšanas kultu, ir aizliegtas,” paziņoja Irānas vīriešu frizieru asociācijas vadītājs Mustafa Govahi. Viņš draudēja anulēt licences frizētavām, kuras piekristu veidot tādas frizūras, kas “pārkāpj islāma režīma noteikumus”.

Lai gan viņš neprecizēja, par kādām frizūrām ir runa, mediji ziņoja, ka aizliegums attiecas uz uzkasītām frizūrām.

Jaunie noteikumi arī aizliedz vīriešiem apmeklēt solārijus, izplūkt uzacis un veidot tetovējumus, lai gan, kā atzīmē Rietumu mediji, tetovējumi ir tradicionāli Irānai.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+