Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
5. septembris, 2014
Drukāt

Vīriešiem patīk uzkrāsotas sievietes, atklāj iepazīšanās portāli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nevarat atcerēties, kad ar jums pēdējo reizi mēģināja iepazīties vīrietis? Un jūsu parastais sestdienas vakara plāns nav romantiska tikšanās, bet iemīļoto seriālu skatīšanās vienatnē? Ļoti iespējams, ka iemesls ir jūsu nepatika pret kosmētiku!

Kāds britu iepazīšanās portāls kompānijas ietvaros veicis interesantu pētījumu. Sociologi izpētījuši 1200 sieviešu profilus un secinājuši, ka tās daiļā dzimuma pārstāves, kas fotogrāfijās redzamas uzkrāsojušās (acu ēnas, vaigu sārtums un lūpu krāsa), daudz biežāk saņēma uzaicinājumus uz randiņiem, nekā tās meitenes, kuras ar kosmētiku neaizraujas.

Visefektīvākais iepazīšanās palīgs izrādījās acu ēnas: sievietes ar uzkrāsotiem plakstiņiem no vīriešiem iepazīšanās portālā bija saņēmušas divreiz vairāk uzmanības par visām citām. Otrā vieta tika lūpukrāsai: jaunkundzes ar uzkrāsotām lūpām uz randiņiem devās par 20% biežāk.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+