Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
5. septembris, 2014
Drukāt

Vīriešiem patīk uzkrāsotas sievietes, atklāj iepazīšanās portāli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nevarat atcerēties, kad ar jums pēdējo reizi mēģināja iepazīties vīrietis? Un jūsu parastais sestdienas vakara plāns nav romantiska tikšanās, bet iemīļoto seriālu skatīšanās vienatnē? Ļoti iespējams, ka iemesls ir jūsu nepatika pret kosmētiku!

Kāds britu iepazīšanās portāls kompānijas ietvaros veicis interesantu pētījumu. Sociologi izpētījuši 1200 sieviešu profilus un secinājuši, ka tās daiļā dzimuma pārstāves, kas fotogrāfijās redzamas uzkrāsojušās (acu ēnas, vaigu sārtums un lūpu krāsa), daudz biežāk saņēma uzaicinājumus uz randiņiem, nekā tās meitenes, kuras ar kosmētiku neaizraujas.

Visefektīvākais iepazīšanās palīgs izrādījās acu ēnas: sievietes ar uzkrāsotiem plakstiņiem no vīriešiem iepazīšanās portālā bija saņēmušas divreiz vairāk uzmanības par visām citām. Otrā vieta tika lūpukrāsai: jaunkundzes ar uzkrāsotām lūpām uz randiņiem devās par 20% biežāk.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+