Horoskopi un mistika
Horoskopi

Virzies uz priekšu ar ticību sev! Horoskops 5.septembrim0

Dienas noskaņa

Saasināsies intuīcija un atrisināsies ieilgušas problēmas. Idejas, kas šodien ienāks galvā, var atnest būtisku peļņu jau tuvākajā nākotnē. Labvēlīgs laiks sadzīves apstākļu uzlabošanai. Virzies uz priekšu ar ticību sev.

Auns

Šī diena ir labvēlīga cilvēkiem, kas nodarbojas ar meditatīvajām un citām netradicionālām praksēm, var saasināties intuīcija un atrisināties ieilgušas nedienas. Ja iespējams, paņem atvaļinājumu un vienatnē dodies uz vasarnīcu, lai mierīgā atmosfērā, pie dabas krūts filozofiski pārdomātu visas problēmas.

Vērsis

Domājams, tu saņemsi vienu vai pat vairākus izdevīgus lietišķos piedāvājumus, tāpēc domas par darbu tevi neatstās. Nesteidzies ar atbildi, vispirms pārliecinies, vai piedāvātie nosacījumi patiešām ir tik izdevīgi, kā to pasniedz. Idejas, kas šodien ienāks galvā, var atnest pienācīgu peļņu jau tuvākajā nākotnē.

Dvīņi

Šī ir izvēles diena. Dienas otrajā pusē izgaismosies mērķi un uzdevumi, un tu vari pasteidzināt notikumus. Ja tev ir svarīgas attiecības ar mīļoto, izrādi izturību, ieklausies labos padomos, bet lēmumu pieņem pats. Drīz viss nostāsies savās vietās.

Vēzis

Šīs dienas notikumi palīdzēs viest skaidrību par pagātni. Vēži savus tuviniekus var ieraudzīt citā gaismā. Nav izslēgts, ka tavs iemīļotais vēlēsies atklāt tev kādu savas pagātnes noslēpumu. Otrajai pusītei nepieciešams tavs maigums un uzmanība.

Lauva

Šī diena ir labvēlīga sadzīves apstākļu uzlabošanai, būvniecībai. Lauvas spēs ar minimāliem tēriņiem mainīt sava mājokļa interjeru. Šodien neaizdod naudu pat veciem draugiem un pats atdod parādus, lai justos brīvs.

Jaunava

Daudzi cilvēki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, īpaši sievietes, apbrīnos savu uzticamo dzīvesbiedru un priecāsies par labajām attiecībām. Tu vari izveidot laimīgu ģimeni, bet, lai to paveiktu, tev jābūt elastīgākam.

Svari

Tu esi pārlieku aizdomīgs, tava uztvere ir slimīga. Emocionālā sfēra būs nestabila, pieaugs nervozitāte un nemiers, tāpēc ikdienas darbi izraisīs aizkaitināmību un nomāktību. Ieteicams atturēties no svarīgu uzdevumu veikšanas.

Skorpions

Draugi šodien sniegs atbalstu, tavi skati būs vērsti nākotnē, pie horizonta parādīsies jauni plāni. Izvairies no attiecību skaidrošanas ar lietišķajiem partneriem, mīļoto, savas ģimenes locekļiem, lai nesagrautu savu laimi.

Strēlnieks

Strēlnieku dzīvē sākas lielu pārmaiņu laiks, kad viņu agrākie sakari, saistības un karmiskie parādi tiks nopietni reformēti un pārveidoti. Vienīgais, kas rītdien var tevi ierobežot, ir tavas šaubas šodien. Virzies uz priekšu ar ticību sev.

Mežāzis

Šodien gaidāms naudas līdzekļu pieplūdums. Mežāžiem sakārosies pārkārtot savu mājokli. Daudz kas būs atkarīgs no viņu finanšu stāvokļa. Lai gan tu ar grūtībām esi atlicinājis naudu nebaltai dienai, nežēlo to savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudziem šodien veiksies gan lielās, gan mazās lietās. Personiskajā dzīvē, visticamāk, notiks pozitīvas pārmaiņas. Tev jāizdara viss, lai tavs iemīļotais radītu patīkamu iespaidu uz tavas ģimenes locekļiem un varētu rast kopēju valodu ar taviem draugiem.

Zivis

Šodien var piepildīties Zivju lolotākie sapņi un īstenoties daudzas idejas. Tu vari mainīt savu likteni, kļūt par tā saimnieku, ja izlemsi būt oriģināls, pakļausies negaidītam impulsam, kuru tev piespēlēs dzīve.

LA.lv