×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
20. jūnijs, 2013
Drukāt

Vislabākā reputācija LMT


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vakar tika apbalvoti uzņēmumu Reputācijas topa pirmo desmit vietu ieguvēji, arī nozaru topu uzvarētāji – vadošie Latvijas uzņēmumi.

 

Šogad topa virsotnē ir atgriezies uzņēmums SIA “Latvijas Mobilais telefons”, kas saņēma balvu kā uzņēmums ar labāko reputāciju gan starp savas nozares uzņēmumiem, gan starp visiem Latvijas uzņēmumiem kopumā. Reputācijas topa augstajā otrajā vietā ierindojusies AS “Swedbank”, trešo vietu ieņem uzņēmums AS “Laima”, kas iepriekšējos divus gadus noturējās topa augšgalā. Uzņēmums ar straujāko reputācijas izaugsmi šā gada topā – VSIA “Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”, pakāpjoties Reputācijas topā par 36 vietām.

Šogad īpaša uzmanība tika pievērsta uzņēmumu korporatīvās sociālās atbildības vērtējumam, respektīvi, tam, cik un kā kompānijas rūpējas ne tikai par savu, bet visas sabiedrības labklājību. Balvu “Sociāli atbildīgs uzņēmums” saņēma šā gada līderis SIA “Latvijas Mobilais telefons”.

 

Fakti

Uzņēmumu 
Reputācijas top 10*

1. LMT

2. AS “Swedbank”

3. AS “Laima”

4. AS “SEB banka”,

5. SIA “Lattelecom”,

6. AS “Latvenergo”,

7. AS “Aldaris”,

8. AS “Grindeks”,

9. SIA “Rimi”

10. SIA “Statoil Fuel&Retail Latvija”.

* “Nords Porter Novelli”, sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un “Dienas Biznesa” veidotais tops ir apjomīgākais uzņēmumu reputācijas pētījums Baltijā

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+