Horoskopi un mistika
Horoskopi

Viss ritēs bez aizķeršanās! Horoskopi no 19. septembra līdz 9. oktobrim0

Foto: Pexels

Auns

Aunam veicamie darbi prasīs vairāk laika, nekā plānots. Septembra otrajā pusē iespējami neparedzēti izdevumi saistībā ar sadzīves tehniku un transporta līdzekļiem. Piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un nodarbošanās maiņai. Jāseko līdzi tam, ko runā, nedrīkst solīt to, ko skaidri nezina, ka varēs izpildīt. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus vai doties nelielā ceļojumā.

Vērsis

Vērsis jutīsies apmierināts ar dzīvi, jo viss ritēs bez aizķeršanās. Veiksies sirdslietās, tomēr nedrīkst manipulēt ar cilvēkiem, izmantojot savu šarmu un valdzinājumu. Var veikt kardinālas pārmaiņas darba jomā, pakāpties pa karjeras kāpnēm, kā arī uzsākt kaut ko jaunu. Kaut arī apstākļi ir labvēlīgi, lai realizētu savas ieceres, tomēr der atcerēties, ka katrai rīcībai ir sekas. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Dvīņi

Dvīņiem vēlmju būs vairāk nekā iespēju tās apmierināt, tas radīs neapmierinātību un sliktu garastāvokli. Pirms meklēt vainu citos, vispirms jānomaina attieksme pret apkārtējiem un jāpadomā, kā labāk sadarboties, lai ieguvēji būtu abi. Piemērots laiks pārskatīt attiecības ar līdzcilvēkiem un izvērtēt, kuri ir tie, kas palīdz augt un attīstīties, un kuri ir tie, kas velk uz leju. Jāatsakās no tā, kas bremzē attīstību.

Vēzis

Vēzim būs sajūta, ka viņš tiek ierobežots, tāpēc izjutīs neapmierinātību ar ģimenes locekļu attieksmi. Būs sajūta, ka katrs domā tikai par savām vajadzībām un pilnībā ir aizmirsuši par Vēža esamību. Nav piemērots brīdis sasāpējušu jautājumu risināšanai. Lai mazinātu stresu un neapmierinātības sajūtu, ieteicams labi izgulēties un apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras. Centies novērtēt dzīves dotās iespējas.

Lauva

Lauvai labvēlīgi apstākļi, lai realizētu savas ieceres, tomēr tas nenozīmē, ka visu var atstāt pašplūsmā. Labvēlīgi apstākļi darījumiem, līgumu slēgšanai un materiālā stāvokļa uzlabošanai. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim. Brīvajā laikā ieteicamas sporta aktivitātes, pārgājieni vai nelieli ceļojumi. Ieteicams apciemot draugus un radiniekus, pie kuriem sen nav būts.

Jaunava

Jaunavai jāmācās uz dzīvi raudzīties plašāk un tālredzīgāk, jo koncentrēšanās uz sīkumiem atņems gan laiku, gan spēkus izdarīt to, kas iecerēts. Ieteicams būt atvērtākai pret cilvēkiem un pieņemt gan citu padomus, gan arī palīdzību. Izvairies no konfliktiem ar cilvēkiem, kuriem patīk gausties par dzīvi un sabiedrību. Piemērots laiks vaļaspriekiem un pasākumiem kopā ar draugiem un domubiedriem.

Svari

Svariem gribēsies mirkli pabūt vieniem un salikt savu dzīvi pa plauktiņiem. Piemērots brīdis, lai noteiktu prioritātes un laikus ieplānotu nodarbes patīkamai brīvā laika pavadīšanai. Savi plusi ir katram gadalaikam, tikai jāprot to ieraudzīt un izmantot. Ieteicams lietot vitamīniem bagātu uzturu un stiprināt imūnsistēmu. Iekšējā līdzsvara uzturēšanai palīdzēs atslābinošas un relaksējošas SPA procedūras.

Skorpions

Skorpionam vairāk uzmanības jāpievērš savai pašsajūtai un veselībai, jo, lai aktīvi darbotos, vajag daudz enerģijas. Ieteicams izvērtēt, vai veicamie darbi ir pietiekami optimizēti, lai taupītu gan laiku, gan resursus. Labvēlīgs periods, lai caurskatītu dokumentus un pabeigtu uz vēlāku laiku atliktus darbus, kā arī dažādiem reklāmas un prezentāciju pasākumiem. Jāizvairās gan no fiziskas, gan psiholoģiskas pārslodzes.

Strēlnieks

Strēlniekam jāatceras, ka visiem labs nebūsi, tāpēc jārīkojas ar atbildību pret uzticētajiem pienākumiem. Šis ir piemērots laiks, lai kaut ko mainītu darba vidē. Nav piemērots laiks ceļošanai pa ūdeni un kultūras pasākumu apmeklēšanai, jo tas var sagādāt vilšanos. Lai uzlabotu noskaņojumu, ieteicamas pārmaiņas darba vides un mājas interjerā, kā arī sava ārējā tēla pilnveidošanā.

Mežāzis

Mežāzi kaitinās nenoteiktība un citu neizlēmība, tāpēc mazāk jāiesaistās “pasaules glābšanā”, bet jākoncentrējas, lai realizētu savas ieceres. Pirms ko uzsākt, rūpīgi jāizvērtē ieguldījumi un ieguvumi, jo pieļautās kļūdas aprēķinos var radīt zaudējumus. Ikdienā veicamos darbus nedrīkst atlikt uz vēlāku laiku. Jāizmanto jau esošie resursi un pieredze. Nav ieteicams slēgt līgumus un ņemt kredītus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram, pirms ko jaunu uzsākt, jāmācās uzklausīt arī citu viedokli un padomu, neuztverot to kā kritiku, pretējā gadījumā tas radīs pārpratumus un spriedzi attiecībās. Iespēja uz savu dzīves situāciju paraudzīties no cita skatpunkta palīdzēs ne vien iegūt sirdsmieru, bet arī rast risinājumus. Piemērots laiks mācību uzsākšanai, redzesloka paplašināšanai un ceļošanai. Iespējama romantiska tikšanās vai iepazīšanās.

Zivis

Zivīm nāksies paļauties uz saviem spēkiem un resursiem, tāpēc pārdomāti jāplāno izdevumi. Būs sevi jādisciplinē un soli pa solim jāiet uz mērķi. Šis ir brīdis, kad jāpiespiež sevi darīt to, ko negribas, bet ir vajadzīgs. Vēlāk par paveikto būs prieks un arī ieguvums. Lai atjaunotu savus spēkus, jāatsakās no mazsvarīgām nodarbēm un pienācīgi jāizguļas. Jāuzturas labi vēdinātās telpās.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: labvēlīgākie un nelabvēlīgākie datumi oktobrī un novembrī
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Mediķu arodbiedrība nolemj rīkot plašas protesta akcijas
29 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Tiesai nodod seksuāla rakstura noziegumos apsūdzētā priestera Zeiļas lietu: atklājas sīkākas ziņas
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Rāviņš cer, ka arī Jelgavai saglabās atsevišķas pilsētas statusu
41 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklāj pirmos jaunā dzīvesstila tirdzniecības centra “Sāga” nomniekus 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No rietumiem sāk tuvoties ciklons 1
5 stundas