×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Vītola Mūzikas dienās piedalīsies 40 kori

Foto: "Vītolēni".Foto: "Vītolēni".

Gaujienā 22. un 23. jūlijā notiks Jāzepa Vītola Mūzikas dienu koncerts, kurā piedalīsies 40 kori un jauno mūziķu nometnes “Vītolēni” dalībnieki, aģentūra BNS uzzināja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā.

22. jūlijā plkst.19 Anniņu terasē koncertu sniegs “Vītolēnu” koris un simfoniskā orķestris mākslinieciskā vadītāja Andra Riekstiņa vadībā. Repertuārā paredzēta Arvīda Žilinska dziesmu spēle “Pauks un Šmauks” Riekstiņa aranžējumā.

Plkst.22 notiks nakts koncerts pie Jāzepa Vītola “Anniņām”, kurā uzstāsies “Vītolēnu” nometnes pedagogu un dalībnieku solo un dažādu ansambļu priekšnesumi.

Savukārt 23.jūlijā plkst.11 Gaujienas internātpamatskolas zālē notiks muzikāli teatrālā prezentācija “Gaujiena – mana paradīze”.

Pasākuma laikā Gaujienas muižas ansamblī noritēs amatnieku tirdziņš, un no plkst.14 būs iespēja radoši darboties kopā ar keramiķi Uģi Puzuli.

Šogad desmito reizi tiek organizēts vizuālās mākslas konkurss bērniem un jauniešiem “Jāzepa Vītola mūzika”, un jubilejas izstādi varēs apskatīt Jāzepa Vītola memoriālajā muzejā “Anniņas”. Konkursa koordinatore ir Dace Lazdiņa.

Plkst.15 Gaujienas Tautas namā notiks konkursa “Gaismas Pils” labāko darbu izstādes atklāšana, laureātu apbalvošana un “Vītolēnu” ansambļu un solistu koncerts.

Svētku noslēguma lielkoncerts notiks plkst.19 “Anniņu” terasē un tajā piedalīsies vairāk nekā tūkstotis dziedātāju un mūzikas nometnes “Vītolēni” koris, kā arī simfoniskais orķestris. Koncerta mākslinieciskais vadītājs ir Mārtiņš Klišāns. Svētkos piedalīsies arī goda virsdiriģents Edgars Račevskis, kura kompozīcijas iekļautas arī koncerta programmā.

Pasākuma režisore ir Zinaida Bērza, “Vītolēnu” nometnes vadītāja ir Ilze Dāve, koncertmeistare ir Liena Eglīte, kura kopā ar Jāni Krišjāni arī vadīs koncertu.

Svētku noslēgumā plkst.22 paredzēta zaļumballe Gaujienas Egļukalna estrādē

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+