Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Vitronic: detektoru vietā šoferiem prātīgāk ir investēt savā drošībā

fotoradars7

Prātīgāk ir nevis pirkt speciālus par fotoradaru esamību ziņojošus detektorus, bet gan šoferiem investēt savā drošībā. Tā intervijā aģentūrai BNS atzina par fotoradaru uzstādīšanu atbildīgā uzņēmuma “Vitronic Baltica un Partneri” valdes loceklis Sergejs Borisovs.

“Detalizētu pētījumu, protams, veikuši neesam, taču tie radaru detektori, kurus esam vērojuši darbībā, signalizēja par lāzera radara esamību pārāk vēlu. Respektīvi, autovadītājs tika brīdināts brīdī, kad viņa vadītais auto jau atradās radara mērījumu veikšanas zonā,” norādīja Borisovs.

Pēc Borisova domām, prātīgāk ir nevis pirkt detektorus, bet gan investēt savā drošībā, nopērkot, piemēram, jaunu riepu komplektu.

Jau ziņots, ka Latvijā ir pretrunas likumos, proti, radaru detektorus drīkst tirgot, taču izmantot tos nedrīkst, jo par to lietošanu ir paredzēts sods un policija tos var konfiscēt.

Pērnā gada nogalē medijos izskanēja, ka pēc ilgāka klusuma perioda cilvēki pastiprināti sākuši iegādāties jau pieminētās ierīces, kas laikus spēj brīdināt par policijas radariem.

Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš paziņojis, ka ar parastiem iegādājamiem detektoriem nevar laikus brīdināt par policijas fotoradariem.

Pēc viņa domām, par detektoru iegādes bezjēdzīgumu liecinot arī fakts, ka policija neslēpj vietas, kur fotoradari būs izvietoti.

Valsts policija iepriekš uzdeva uzņēmumam “Vitronic Baltica un Partneri” līdz 20.maijam izpildīt visas līgumā paredzētās saistības, proti, ieviest 160 stacionāro fotoradaru ietvaru, no kuriem 100 būs ar mērierīci, bet atlikušie darbosies kā mulāžas. Uzņēmums paziņojis, ka aprīļa beigās plāno uzstādīt pirmos stacionāros fotoradarus.

“Vitronic Baltica un Partneri” 15 pārvietojamos fotoradarus uzstādīja pērn 21.novembrī, šogad janvārī ieviesti vēl 15, bet no 2008.gada Latvijā darbojas četri, kurus savulaik iegādājās Valsts policija. Līdz ar to kopumā uz ceļiem atrodas 34 pārvietojamie radari.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+