Sports
Hokejs

Vorāčeks skaidro, kāpēc beigās dusmojās uz Balceru0


Jakubs Vorāčeks sarūgtināja Latviju ar četriem punktiem.
Jakubs Vorāčeks sarūgtināja Latviju ar četriem punktiem.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Čehijas hokeja izlases kapteinis Jakubs Vorāčeks uzskata, ka spēles beigās Rūdolfs Balcers mēģinājis nospēlēt galvā, tāpēc arī radušies asumi.

Vorāčeks pirms spēles kļuva par tēvu, paguva dzimtenē apraudzīt dzīvesbiedri un atgriezās Bratislavā, mačā pret Latviju izceļoties ar četriem rezultativitātes punktis (2+2). Beigās ar metienu tukšos vārtos viņš pielika spēlei punktu, taču bija dusmīgs uz Balceru un sekoja pamatīga pagrūstīšanās.

Saistītie raksti

“Ļoti laba spēle, lieliski slidojām, bija teicams vairākums. Pēc 0:2 parādījām, cik spēcīgi varam būt un no otrā perioda dominējām. Beigās, ja es nebūtu pavirzījies malā, domāju, ka būtu saņēmis sitienu galvā un tas nebija nepieciešams tajā brīdī. Tas būtu ļoti netīri. Nebiju gandarīts par šādu situāciju, bet tā ir spēle, beigās paspiedām viens otram roku un ejam tālāk,” sacīja Vorāčeks, kurš pārstāv NHL vienību Filadelfijas “Flyers”.

“Pēc pirmā perioda runājām, ka nedrīkstam noraidīties, jākustina kājas un to arī izdarījām, apslidojām viņus, nogurdinājām un uzvarējām,” piebilda uzbrucējs. “Latvijai pirmie divi vārti bija ļoti skaisti, parādīja, cik spēcīgi var nospēlēt vairākumā. Tas mūs nepārsteidza, svarīgākais, ka spējām pagriezt spēles gaitu savā labā.”

Interesanti, ka čempionāta gaitā par tēvu kļuva arī čehu vārtsargs Patriks Bartošaks.

LA.lv