Mobilā versija
+2.1°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
21. septembris, 2014
Drukāt

VUGD darbinieki noceļ uz mājas jumta uzkāpušu bērnu

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki 20.septembra pēcpusdienā Rīgā nocēluši uz mājas jumta uzkāpušu bērnu, kurš pats nav varējis tikt lejā.

Septiņgadīgais palaidnis bija uzrāpies uz vienstāva mājas jumta Daugavgrīvā, bet paša spēkiem zemē tikt vairs nespēja, tādēļ nācās iesaistīt glābējus, kuri ar autokāpnēm viņu veikli nocēla.

Madonas novadā strādājošie VUGD darbinieki vakar steidzās palīgā kādam vīrietim Ļaudonas pagastā, kuram kāja bija iesprūdusi automašīnas kardānā. Tomēr izsaucējs ar šo ķibeli tika galā paša spēkiem pirms glābēju ierašanās.

Jelgavā bīstama situācija bija izveidojusies, kādam autovadītājam mašīnas bagāžas nodalījumā pārvadājot gāzes balonu. Atklājās, ka balonam nav aizgriezts ventilis un no tā noplūst gāze. Uz notikuma vietu tika izsaukti ugunsdzēsēji, kuri uzmanīgi atvēra automašīnas bagāžnieku un aizgrieza balona ventili, izvairoties no aizdegšanās vai eksplozijas.

Savukārt Rīgas ugunsdzēsēji vakar no kāda satraukta Ilūkstes ielas iedzīvotāja saņēma informāciju par aizdomīgu ķīmisku smaku, tomēr, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji nekādu smaku nekonstatēja.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+