×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. aprīlis, 2018
Drukāt

“Zaļie” droši par veiksmīgu startu Saeimas vēlēšanās (3)

Foto LETAFoto LETA

“Esmu pārliecināts, ka 13. Saeimas vēlēšanas būs veiksmīgās ZZS vēsturē, bet kandidātu saraksti jāveido pragmatiski, izvērtējot cilvēku spējas un pienesumu, nevis tikai balstoties uz viņu ambīcijām,” savā uzrunā kongresa delegātiem teica nu jau bijušais LZP līdzpriekšsēdētājs Ingmārs Līdaka, kurš tika pārvēlēts par partijas domes priekšsēdētāju.

Arī citi runātāji prognozēja, ka gaidāmās vēlēšanas “zaļajiem” būs veiksmīgas. Gan LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, gan apvienības ZZS līderis Augusts Brigmanis pauda apņemšanos rudenī gaidāmajās vēlēšanās ZZS vajadzētu iegūt vismaz 30 deputātu mandātus parlamentā. “

Ja nesasniegsim šo rezultātu, tad būs nepadarīta darba sajūta,” teica Brigmanis.
Savukārt Tavars uzsvēra, ka LZP pēc vēlēšanām līdztekus jau esošajām Veselības un aizsardzības ministrijām jāiegūst savā kontrolē arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju (VARAM). Arī debatēs vairāki LZP delegāti kritizēja pašreizējo VARAM vadītāju Kasparu Gerhardu (NA), kurš esot pārāk neizdarīgs un neieinteresēts vides jautājumos, tādēļ šajā jomā valdot stagnācija.

Šobrīd LZP “pieder” septiņi deputātu mandāti Saeimā un divi ministru portfeļi valdībā. “Zaļie” kopā ar partiju “Latvijas Zemnieku savienība” veido šobrīd Latvijā valdošo politisko spēku – apvienību ZZS, kurai ir noslēgti sadarbības līgumi ar Liepājas partiju, partiju “Latvijai un Ventspilij”, Daugavpils novada partiju un politisko novada attīstības biedrību “Līvāni”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko bija teicis Vilītis par zemi, kur Buratīno dālderus apraka ! Jā tā notiks, kā saka līdaciņa, Vilim paspiedīšu roku, kad satikšu ! Lembordžīnī paklausīgais interešu klubiņš.

  2. … Ne kur citur Eiropa … Zalie, ka centra vai konservativo parstavji, nestrada kopa ar parak kreisi noskanotiem bijusiem un esosiem nomenaklaturas vai bijuso okupantu parstavjiem … laiks atmosties un atstat ‘zemniekus’ !!!

    … Tikai tad LZP vares sanemt ZZS Brigmana iedomatas balsis … !!!

  3. Ne kur citur Eiropā Zaļie nav vienā blokā ar zemniekiem, kas ir ražotāji, un vairāk vai mazāk ķīmiju tomēr gāž uz saviem laukiem, un dabu piesārņo, izņemot ļoti nelielo bioloģisko lauksaimnieku grupu.

Draugiem Facebook Twitter Google+