Mobilā versija
+3.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Zanderes dzejolis “Ziemassvētki manā ielā” pārtapis dziesmā. Noklausies!

Kadrs no videoKadrs no video

Līdz ar aizvadītu pirmo adventi mūziķis Lauris Valters laidis klajā dziesmu “Ziemassvētki manā ielā”, kas tapusi, izmantojot dzejnieces Ineses Zanderes tāda paša nosaukuma dzejoli, aģentūru LETA informēja mūziķa preses pārstāvis Raitis Zgirskis.

Dziesmas “Ziemassvētki manā ielā” komponists ir Laura Valtera tēvs Egons Valters, savukārt stīgu aranžiju veidojis kolēģis Dāvis Ābrams.

Dziesmas radīšanā piedalījušies mūziķi no stīgu kvarteta “Kvartz”, bet ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā, viņš veicis arī skaņas apstrādi.

Valters izsakās, ka “Ziemassvētki manā ielā” ir jauka, sirsnīga, gaiša dziesma, kura šajā laikā izgaismo sirdis, padara siltākas sajūtas.

Valters ir mūziķis un dzejnieks, kurš savulaik muzicēja grupas “Ēnas” sastāvā, kas uz Latvijas mūzikas skatuves savu aktīvo muzikālo darbību realizēja no 2000.gada līdz 2012.gadam. Šajā gadā Valters un viņa draugu apvienība “NeParasts Bars” izdevuši singlu un videoklipu “Tur un te”, kā arī nupat sadarbībā ar dziedātāju Aiju Andrejevu laists klajā singls “Būtu tā vērts”.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+