×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
30. novembris, 2015
Drukāt

Zanderes dzejolis “Ziemassvētki manā ielā” pārtapis dziesmā. Noklausies!

Kadrs no videoKadrs no video

Līdz ar aizvadītu pirmo adventi mūziķis Lauris Valters laidis klajā dziesmu “Ziemassvētki manā ielā”, kas tapusi, izmantojot dzejnieces Ineses Zanderes tāda paša nosaukuma dzejoli, aģentūru LETA informēja mūziķa preses pārstāvis Raitis Zgirskis.

Dziesmas “Ziemassvētki manā ielā” komponists ir Laura Valtera tēvs Egons Valters, savukārt stīgu aranžiju veidojis kolēģis Dāvis Ābrams.

Dziesmas radīšanā piedalījušies mūziķi no stīgu kvarteta “Kvartz”, bet ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā, viņš veicis arī skaņas apstrādi.

Valters izsakās, ka “Ziemassvētki manā ielā” ir jauka, sirsnīga, gaiša dziesma, kura šajā laikā izgaismo sirdis, padara siltākas sajūtas.

Valters ir mūziķis un dzejnieks, kurš savulaik muzicēja grupas “Ēnas” sastāvā, kas uz Latvijas mūzikas skatuves savu aktīvo muzikālo darbību realizēja no 2000.gada līdz 2012.gadam. Šajā gadā Valters un viņa draugu apvienība “NeParasts Bars” izdevuši singlu un videoklipu “Tur un te”, kā arī nupat sadarbībā ar dziedātāju Aiju Andrejevu laists klajā singls “Būtu tā vērts”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+