×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

Zatlera auto – pelnīts vai ārišķīgs?


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kamēr vieni bijušo Valsts prezidentu, tagad Saeimas deputātu Valdi Zatleru nosoda par vēlmi vizināties lepnajā ”Audi A8” limuzīnā, ko grasās viņam pirkt Aizsardzības ministrija, citi ”Latvijas Avīzes” lasītāji uzskata, ka Zatlera kungam pienākas šāda līmeņa automobilis. 


 

Lasītājs E. Pauzers vēstulē raksta, ka Zatlera kungam izvēlētais auto ir kuriozs. ”Oligarhi jau nekur nepazuda un arī nepazudīs. Lasot presē par to speciālo dārgo “Audi A8L”, gribas jautāt eksprezidenta kungam, ar ko tad viņš tagad atšķiras no Ventspils mēra, it kā apkarojot to?”

Avīzes interneta versijas www.la.lv lasītājs ar segvārdu Spoks, komentējot ”Latvijas Avīzē” publicēto Ata Jansona rakstu ”Vai eksprezidentam atrastais auto nav pārāk dārgs?” (23.12.2011.), teic: ”Pašreizējā izšķērdīgā valsts līdzekļu tērēšana bijušajiem prezidentiem ir neatbilstoša mūslaiku demokrātiskajai politiskajai sistēmai. Bet kurš to mainīs? Kā aizsvilās eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga televīzijas ”100. pantā”, kad viņai par to pajautāja. Un Gunta Ulmaņa pret valsti vērstā politiskā darbība, reanimējot jau norakstītās TP un LPP/”LC” partijas, veidojot apvienību “PLL”. Vai tad tāpēc tautai ir jāuztur eksprezidenti? Pietiktu ar speciālu no valsts budžeta apmaksātu prezidenta pensiju. Pārējo lai gādā paši.”

EXP: ”Zatlers vienkārši atklāj savu neremdināmo alkatību, cenšoties pārspēt iepriekšējo divu “slavenību” slimīgo tautas apzagšanas tieksmi. Tā laimes sajūta, parazitējot uz nabadzīgās tautas rēķina, laikam ir izcila. Viņi veicināja valsts sabrukumu, tagad var uzdzīvot.”

Alma: ”Man kauns par savu valsti, kur bērni spiesti nepilnvērtīgi dzīvot, bet citiem ir nepamatotas, nenopelnītas privilēģijas, par ko viņi nekaunas, bet lepojas, jo šiem, lūk, pienākoties! Un tauta klusē un atkal kļūdās, vēlot sev kalpus, ievēl kungus.”

Savukārt ”Latvijas Avīzes” lasītāja, bijusī skolotāja un kultūras darbiniece Ginta Ķeruka Vidrižos vakar zvanīja uz redakciju, lai paustu savu atbalstu V. Zatleram. ”Uzskatu Valdi Zatleru par ļoti inteliģentu cilvēku. Ņemšanās ap viņa auto ir pretīga! Viņš nav saņēmis neko vairāk kā citi eksprezidenti. Kāpēc lai viņš atteiktos? Četrus gadus viņš veica lielu darbu Latvijas labā, nesalīdzināmi mazāk kā Vaira Vīķe-Freiberga tērēja valsts līdzekļus, bija klāt pasākumos, kur nebija Vaira Vīķe-Freiberga – gāja pie represētajiem,” klāstīja Ķerukas kundze.

 

uzziņa

 

Kopš prezidentūras beigām eksprezidents un 11. Saeimas deputāts Valdis Zatlers pārvietojies ar pavecu “Chrysler” minivenu, kas jau vairākkārt uz ceļa salūzis.

Informēja V. Zatlera preses sekretāre Daiga Holma.

Gunta Ulmaņa vajadzībām Valsts prezidenta kanceleja īrē mašīnu par 958,62 latiem mēnesī (bez PVN), tātad kopumā šai vajadzībai četru gadu laikā tiks tērēti 40 013,76 lati. Vaira Vīķe-Freiberga brauc ar automašīnu, kas pirkta par apmēram 67 000 latu (bez PVN). Valdim Zatleram domātais auto, ko pirks Aizsardzības ministrija, maksā 65 304 latu ar PVN.

 

Avots: LETA, NRA

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+