×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. marts, 2013
Drukāt

Zatlers dzīvoklī grib pārmaiņas


Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (“VNĪ”) būvniecības direktora pienākumu izpildītājs Artis Dzirkalis pauda, ka veikt remontu un uzlabojumus dzīvoklī ieinteresēta gan VNĪ, kuras īpašumā atrodas miteklis, gan arī pats lietotājs – eksprezidents Valdis Zatlers.


Pēc viņa lūguma dzīvokli pārplānos: vannas istabu izveidos pašreizējā virtuvē, kuru savukārt plānots pārnest uz vienu no piecām dzīvokļa istabām. Pašreizējā vannas istaba turpmāk būšot noliktava. A. Dzirkalis uzsvēra, ka pārmaiņas nesadārdzināšot remontu, jo pašreizējā vannas istabā tik un tā būtu jāveic pilnīga komunikāciju nomaiņa un remonts.

Lai ilgtermiņā nebūtu nepieciešami papildu ieguldījumi, mainīta tikšot arī kanalizācijas un ūdens sistēma, elektroinstalācija, gāzes apkures katls, tīrīta apkures sistēma un veikts kosmētiskais remonts, jo vietām redzamas plaisas apmetumā un mitruma radīti bojājumi. Rekonstruētas tiks dekoratīvās griestu karnīzes un divas autentiskas podiņu krāsnis ar visai smalku apdari. Atjaunos arī parketa grīdas. Tiesa, dzīvoklis jau līdz šim eksprezidenta vajadzībām tika īrēts. Iepriekšējais remonts veikts pirms aptuveni desmit gadiem.

A. Dzirkalis pauž, ka dzīvokļa kapitālremonts izmaksātu aptuveni divreiz dārgāk nekā patlaban veicamais, kam plānots tērēt ap 80 000 latu. Remontu paredzēts pabeigt līdz septembrim. Mēbeles, izņemot iebūvētu virtuves iekārtu, gan būšot jāgādā pašam Zatleram. A. Dzirkalis atteicās komentēt, vai valsts būtu “iegrābusies” ar šo 484 934 latu vērto īpašumu, kura remontā tagad jāiegulda teju sestā daļa vērtības. Lēmumu par dzīvokļa iegādi pieņēmusi komisija, turklāt šis bijis lētākais no piedāvātajiem. Vēl viņš piebilst, ka nekādu ekstru eksprezidenta mājoklī nebūšot.

Pirms dzīvokli iegādājās VNĪ, tas tika atzīts par lietošanai derīgu, tomēr jau sākotnēji bijis zināms, ka būs nepieciešami uzlabojumi. Mitekļa platība ir 195,33 kvadrātmetri.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+