×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
2. marts, 2013
Drukāt

Zatlers uzsver partijas panākumus cīņā ar Lembergu un labojot “Vienotības” pārstāves neizdarību

Foto - LETAFoto - LETA

Vēstulē uzrunājot Reformu partijas kongresa dalībniekus, partijas priekšsēdētājs Valdis Zatlers uzsvēra partijas panākumus cīņā ar mazpilsētas mēru Aivaru Lembergu un labojot “Vienotības” pārstāves “ievārīto” fotoradaru lietā.

Zatlers pašlaik atveseļojas pēc smagas operācijas, tāpēc viņa runu nolasīja RP Rīgas mēra amata kandidāte Inga Antāne.

“Vides un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP), pateicoties savai bezbailībai, enerģijai un dedzīgumam, ne tikai sācis partijas ideoloģijai svarīgu cīņu pret mazpilsētas mēru Aivaru Lembergu, kurš pārpratuma un sistēmas nepilnības dēļ daudzus gadus bijis viens lielākajiem Latvijas politiskās dzīves ietekmētājiem,” norāda Zatlers.

Līdzās tam Spūdžs ir līdz galam īstenojis līdz šim nebijušu atbalstu reģionam, kam iepriekšējās šīs valsts valdības bija pievērsušas nepelnīti mazu uzmanību, proti, Latgalei, kura nekad agrāk nav pieredzējusi tik mērķētu un apjomīgu atbalstu, un tas ir RP veikums, pauž RP līderis.

“Viens no mūsu partijas mazāk redzamajiem ministriem – iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis – ir ne tikai viens no augstāk novērtētajiem iekšlietu ministriem starp savas pārvaldāmās nozares profesionāļiem, bet arī bez liela trokšņa un jezgas, sev raksturīgā manierē: klusi un profesionāli, ir pielicis punktu bēdīgi slavenajam fotoradaru stāstam, kuru, būsim atklāti un tieši, ievārīja iepriekšējā valdība un “Vienotības” pārstāvētā iekšlietu ministre Linda Mūrniece,” skaidro Zatlers.

Pateicoties Reformu partijas iniciatīvai, Saeima pieņēmusi likumu, kas paredz līdz 2015.gadā 1.janvārim samazināt iedzīvotāju ienākumu nodokli par pieciem procentpunktiem. “Tas būs milzīgs un šīs valsts vēsturē nebijis atspaids mūsu ražotājiem, eksportētājiem un strādājošajiem.

Darba spēka nodoklis Latvijā nekad nav bijis zemāks un, to īstenojot, Reformu partija lielā mērā ir izpildījusi savu galveno vēlētājiem doto solījumu,” pauž RP valdes priekšsēdētājs.

Viņš savā runā arī norādīja, ka notiek darbs pie nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas kārtības pilnveidošanas, kā arī atsaucās uz izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa veiksmīgi līdz galam īstenoto reformu profesionālajā izglītībā, kā arī uzsvēra, ka ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) ir viens no profesionālākajiem un starptautiski augstāk vērtētajiem ārlietu ministriem atjaunotās Latvijas vēsturē.

Savukārt ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts citā starpā ar savu rīcību ir apturējis bēdīgi slaveno subsidējamās elektroenerģijas stāstu.

Kā ziņots, šodien notiek Reformu partijas (RP) ikgadējais kongress, kurā tiks uzklausīts partijas vadības ziņojums par paveikto politikā 2012.gadā un prioritātēm 2013.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+