×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Zeltiņos augusta sākumā atkal pulcēsies jokdari Edgara Liepiņa zīmē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tā kā pērn augustā veiksmīgi īstenojās Jokdaru festivāls “Vajag tik rakt” joku karaļa Edgara Liepiņa dzimtajā pagastā Zeltiņosšogad 7. un 8. jūlijā tiek rīkots otrais festivāls, paziņoja rīkotāji.

Pirmajā Jokdaru festivālā piedalījās Vidzemes un Latgales reģionu jokdari amatieri, bet otrajā piedalīsies Kurzemes un Zemgales reģionu jokdari “no tautas”, kā arī profesionāli mākslinieki, kas darbojas humora žanrā.

Festivālu atklās 7. augustā plkst. 20 Zeltiņu tautas namā ar divām filmām. Vienā no tām iekļauts Edgara Liepiņa piedzīvotais šeit – Ziemeļu zvaigznē Zeltiņos, kā Edgars Liepiņš sauca savu dzimto pagastu.

Otra filma ir koncerta ieraksts, kas uzfilmēts 1993. gadā Alūksnē, kad Edgars Liepiņš kopā ar Zeltiņu un Alūksnes mūziķiem sniedz koncertu, piesakot sevi kā grupu “Hugo”. Divus gadus pēc šīs uzstāšanās, 1995. gada 9. septembrī, mākslinieks no mums aiziet uz mūžīgiem laikiem.

Centrālais festivāla notikums 8. augustā plkst. 19 Zeltiņu brīvdabas estrādē pulcēs jokdarus no Talsu, Ventspils, Jaunjelgavas un Krimuldas novadiem. Festivālu vadīs viens no profesionālākajiem stand-up comedy pārstāvjiem Latvijā Jānis Skutelis, kas uz Zeltiņiem ieradīsies kopā ar savu Karalisko Improvizācijas teātri un muzikālo grupu “Dziļi violets”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+