Sports
Hokejs

FOTO: Jelgavnieki no Ukrainas pārved Donbasa kausu0


Krišs Grundmanis (no labās) un Rihards Cimermanis ar Donbasa kausu.
Krišs Grundmanis (no labās) un Rihards Cimermanis ar Donbasa kausu.
Foto – “Donbass”

Latvijas hokeja vicečempione Jelgavas “Zemgale/LLU” pārbaudes turnīrā Ukrainā uzvarēja divās no trim spēlēm, izcīnot Donbasa kausu.

Jelgavnieki bija vienīgie viesi turnīrā un vispirms ar 7:4 pārspēja “Kremenčuk”, tad ar 7:0 sagrāva “Belij Bars”, bet noslēgumā ar 3:4 piekāpās Rīgas “Dinamo” bijušā galvenā trenera Jūliusa Šuplera vadītajam Doņeckas “Donbasam”. Trim komandām noslēgumā bija vienāds punktu skaits, bet Latvijas komanda uzvarēja, pateicoties labākai vārtu bilancei.

“Donbass” ir ļoti sīksta komanda, kas mums uzspieda savu spēli, un bija grūti. Pilnās tribīnes viņiem bija kā sestais laukuma spēlētājs. Esam ļoti priecīgi, ka atbraucām uz šejieni, teicama organizācija. Ja nākamgad aicinās, labprāt atkal brauksim,” sacīja “Zemgales/LLU” galvenais treneris Valērijs Kuļibaba.

“Patīkami uzvarēt turnīrā. Žēl, ka zaudējām pēdējā spēlē, bet “Donbass” ir laba komanda, cienīgs pretinieks. Atmosfēra hallē bija lieliska, paldies līdzjutējiem arī no mums, ka nāk uz hokeju un atbalsta savu komandu,” norādīja jelgavnieku kapteinis Krišs Grundmanis, kurš saņēma turnīra labākā aizsarga balvu.

Turnīrs notika Družkovkā, kas atrodas 100 kilometru brauciena attālumā no karadarbības pārņemtās Doņeckas. “Donbass” ir pēdējo trīs gadu Ukrainas čempions un oktobrī ieradīsies Rīgā uz Kontinentālā kausa otro kārtu.

Galerijas nosaukums
LA.lv