×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. septembris, 2015
Drukāt

Ziedoņa “Blēņas un pasakas” pārtapušas aizraujošā piedzīvojumā bērniem un vecākiem

Mārtiņa Vilcena fotoMārtiņa Vilcena foto

Bērnu un jauniešu teātra izrāžu repertuāra “Šmulītis” ietvaros pirmizrādi piedzīvojis jauns iestudējums trīs līdz desmit gadu veciem bērniem un viņu vecākiem – izrāde “Blēņas un pasakas” pēc Imanta Ziedoņa pasaku motīviem, LA.lv pastāstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Tabūna.

Ikviens mums apkārt esošs priekšmets patiesībā dzīvo savu, mums apslēptu dzīvi. Tikai ne vienmēr mēs protam to ieraudzīt… Izrāde “Blēņas un pasakas” ir ceļojums Imanta Ziedoņa fantastiskajā pasaku pasaulē, kur šķietami parasti priekšmeti iegūst spilgtus raksturus un iekuļas dažādās negaidītās dēkas. Tā būs gan jautra rotaļa bērniem, gan meistarklase vecākiem, gan piedzīvojums ar pārsteidzošu mūziku un instrumentiem, blēņām un pekstiņiem.

Izrādes režisors ir Ģirts Šolis, scenogrāfs – mākslinieks Reinis Pētersons. Sadarbībā ar Pētersonu Šolis jau agrāk iestudējis augsti novērtētas un bērnu iemīļotas izrādes – “Divas Lotiņas” un “Emīls un Berlīnes zēni” Latvijas Leļļu teātrī. “Blēņas un pasakās” uz skatuves dauzīsies Arnita Jaunzeme, Valdis Vanags un Mikus Frišfelds, kurš ir arī izrādes mūzikas autors.

Nākamās “Blēņas un pasakas” izrādes 14. un 16. oktobrī plkst. 19, 18. oktobrī plkst. 15 un 18.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+