×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

Ziemeļkoreja apgalvo, ka tās rīcībā ir zāles pret MERS, Ebolas vīrusu un AIDS (1)

aids2

Ziemeļkoreja paziņojusi, ka tās rīcībā ir efektīvas zāles pret Ebolas vīrusu, AIDS, SARS paveidu – Tuvo Austrumu respiratorā sindroma koronavīrusu jeb MERS – un virkni citu slimību.

Ziemeļkorejas ziņu aģentūra KCNA ziņo, ka valstij izdevies izstrādāt teju brīnumainu vakcīnu, kas ļoti efektīvi ārstē dažādas saslimšanas, sākot no AIDS un beidzot ar tuberkulozi un vēzi, kā arī palīdz pret atkarību no datoriem un rīta nelabumu grūtniecēm.

Dienvidkoreja pašreiz cīnās pret MERS uzliesmojumu, kurā dzīvību zaudējuši jau 24 cilvēki un 166 inficējušies. Tas ir lielākais MERS uzliesmojums ārpus Āfrikas.

KCNA vēsta, ka teju universālā vakcīna “Kumdang-2” izgatavota no ženšeņa ekstrakta, kas papildināts ar retiem zemes elementiem.

Ziemeļkoreja, kuras veselības aprūpes sistēma ir vāji attīstīta, apgalvo, ka šī vakcīna tiek pārbaudīta kopš 1989.gada, un jau agrāk paziņojusi par tās panākumiem.

Ziemeļkoreja ir īstenojusi radikālus pasākumus, lai aizsargātos no vīrusiem, tostarp pagājušajā gadā uz četriem mēnešiem aizliedza iebraukt ārvalstu tūristiem, baidoties no Ebolas vīrusa iespējamās izplatīšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …. starpkontinentālās balistiskās raķetes ir labākās zāles pret visām kaitēm !!

Draugiem Facebook Twitter Google+