×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

Zīmē milžus kopā ar Aiju Zariņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aijas Zariņas kritiķi mēdz teikt: “Tā arī mans bērns varētu uzzīmēt!” Vai tā ir taisnība, katrs varēs pārliecināties sestdienas, 18. janvāra pusdienā Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) ēkā Pils laukumā 2, kur notiks pasaku un teiku zīmēšanas darbnīca “Lielais Kristaps”, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Maija Treile.

Ar pasaku un teiku darbnīcu sākas ģimenes pasākumu programma Aijas Zariņas jubilejas izstādē “Sprīdītis”, kas ik sestdienu kopā ar dažādiem māksliniekiem turpināsies ik sestdienu līdz izstādes slēgšanai.

Sarīkojuma apmeklētāji kopā ar mākslinieci Aiju Zariņu lasīs un pārrunās milžu pasakas un teikas, zīmēs to varoņus viņu dabīgajā lielumā. Darbnīcai nepieciešamos materiālus nodrošina pasākuma organizētāji.

“Sprīdītis” ir Aijas Zariņas 60 gadu jubilejas izstāde, kas veltīta identitātes meklējumiem. Izstādi māksliniece veidojusi kopā ar ģimenes locekļiem un domubiedriem, tās pamatu veido Aijas Zariņas lielformāta gleznas par Latvijas mitoloģiju, par zināšanām, kādas tās ataino latviešu pasakas un teikas. Pārējie izstādes dalībnieki radījuši instalācijas, video darbus, skaņu ierakstus un fotogrāfijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+