Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
17. janvāris, 2014
Drukāt

Zīmē milžus kopā ar Aiju Zariņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aijas Zariņas kritiķi mēdz teikt: “Tā arī mans bērns varētu uzzīmēt!” Vai tā ir taisnība, katrs varēs pārliecināties sestdienas, 18. janvāra pusdienā Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) ēkā Pils laukumā 2, kur notiks pasaku un teiku zīmēšanas darbnīca “Lielais Kristaps”, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Maija Treile.

Ar pasaku un teiku darbnīcu sākas ģimenes pasākumu programma Aijas Zariņas jubilejas izstādē “Sprīdītis”, kas ik sestdienu kopā ar dažādiem māksliniekiem turpināsies ik sestdienu līdz izstādes slēgšanai.

Sarīkojuma apmeklētāji kopā ar mākslinieci Aiju Zariņu lasīs un pārrunās milžu pasakas un teikas, zīmēs to varoņus viņu dabīgajā lielumā. Darbnīcai nepieciešamos materiālus nodrošina pasākuma organizētāji.

“Sprīdītis” ir Aijas Zariņas 60 gadu jubilejas izstāde, kas veltīta identitātes meklējumiem. Izstādi māksliniece veidojusi kopā ar ģimenes locekļiem un domubiedriem, tās pamatu veido Aijas Zariņas lielformāta gleznas par Latvijas mitoloģiju, par zināšanām, kādas tās ataino latviešu pasakas un teikas. Pārējie izstādes dalībnieki radījuši instalācijas, video darbus, skaņu ierakstus un fotogrāfijas.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+