×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. februāris, 2014
Drukāt

Zivis peld, kur grib. Horoskops no 18. februāra līdz 20. martam dzimušajiem

Foto - Fotolia.comFoto - Fotolia.com

Symphysodon discus in an aquarium on a green background

Saule caur Zivju zodiaka zvaigznāju iet no 18. janvāra plkst. 19.59 līdz 20. martam plkst. 18.57. 


Cilvēkus, kas dzimuši Zivju zodiaka zīmē, var salīdzināt ar peldošiem leduskalniem okeānā. Nekad nevar zināt, ko pie sevis domā un plāno. Ārēji mierīgās un labestīgās Zivis dažkārt spēj sacelt tādu emociju vētru apkārtējos, kādu neviens pat iedomāties nespēj. Būdamas labas psiholoģes, prot manipulēt ar apkārtējiem. Mazai, skaistai un mākslinieciski radošai zelta zivtiņai var būt arī haizivs raksturs.


Zivīm patīk peldēt, kur pašām tīk, tāpēc priekšroku dod bohēmiskam dzīvesveidam vai piesaista cilvēkus, kuri spēj nodrošināt komfortablu vidi. Ja Zivis nav saņēmušas to, ko gribējušas, viņas var ieslīgt melanholijā, tādēļ ir labi, ja viņām līdzās ir aktīvas dabas cilvēki, kas iedrošina, atbalsta un rada stabilitātes sajūtu.

No 20. līdz 28. februārim dzimušie ir Zemes stihijas Zivis – šie cilvēki ir jūtīgi, radoši, ar stabilu nostāju dzīvē. Grūti uzminēt, kas viņiem padomā, jo šā tipa cilvēki ir vērotāji un darītāji. Zivis solīti pa solītim dodas uz nosprausto mērķi. Tāpēc viņas tiecas pēc tādiem partneriem, kas sevi ir apliecinājuši darbībā un radījuši sev stabilitāti. Šā tipa cilvēki meklē partnerus ilgstošai sadarbībai vai kopdzīvei.

No 1. līdz 10. martam dzimušie ir Gaisa stihijas Zivis – šie cilvēki ir lieliski psihologi. Viņi vienmēr atradīs pareizos vārdus, ar kuriem otru uzmundrināt, iedrošināt, iedvesmot vai mierināt. Viņiem piemīt daudz talantu, tāpēc, no malas raugoties, šķiet, ka viss padodas viegli un bez piepūles. Viņi tiecas pēc attiecībām, kas balstās uz kopīgiem vaļaspriekiem un intelektuālo saderību. Nepatīk agresīvi, bravūrīgi, rupji un mazizglītoti cilvēki.

No 11. līdz 20. martam dzimušie ir Ūdens stihijas Zivis – viņi ir apveltīti ar spēcīgu intuīciju. Šā tipa cilvēki personiski uztver visu, kas skar viņus un viņu tuvāko vidi. Dažkārt ir tendence dramatizēt apstākļus vai vēlamo uztvert kā esošo. Būdami jūtu cilvēki, viņi meklē tādus partnerus, kas spēj izprast un pieņemt šo jūtīgumu. Sev līdzās vēlas redzēt stiprus, bet iejūtīgus cilvēkus, kas spēj būt Zivīm kā stiprais plecs, uz kuru atbalstīties šaubu brīžos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+