Znaroks un Vītoliņš kopā ar Dinamo” otro gadu pēc kārtas paceļ Gagarina kausu 0

Par KHL Gagarina kausa ieguvējiem trešdien otro gadu pēc kārtas kļuva Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” komanda.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Gagarina kausa finālsērijas sestajā mačā “Dinamo” izbraukumā ar 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” vienību un sērijā triumfēja ar 4-2.

Uzvaras vārtus pagarinājuma sestajā minūtē guva Aleksejs Cvetkovs. Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Maksims Jakuceņa, bet otrajā trešdaļā Sergejs Soins un Dmitrijs Pestunovs vadību dāvāja jau “Dinamo” komandai. “Traktor” izlīdzinājumu 2:2 panāca trešās trešdaļas vidū, kad precīzs bija soms Petri Kontiola.

Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Maskavas “Dinamo” vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētās komandas četru gadu laikā trīsreiz spēlējušas finālā un divreiz tos uzvarējušas.