×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. februāris, 2012
Drukāt

ZRP saskata centienus destabilzēt situāciju partijā

zrp_logo

Kāds viltvārdis, kurš uzdodas par Zatlera reformu partijas (ZRP) biedru, ir izsūtījis “cieņu aizskarošas mēstules” daļai partijas biedru, “prettiesiski un nelikumīgi izmantojot partijas biedru e-pastu adreses”, šādi ZRP izpilddirektors Ivo Valdovskis komentēja laikraksta “Neatkarīgā” vēstīto, ka ZRP biedru savstarpējā sarakstē izskan aicinājums meklēt jaunus līderus un mainīt partijas statūtus, lai novērstu pašreizējo autoritārismu.

“Diemžēl mums nav zināmi mēstuļu sūtītāju patiesie motīvi, taču varam minēt, ka šī rīcība ir izmisīgi un savtīgi centieni destabilizēt situāciju partijā, redzot, ka dienu no dienas organizācija nostiprinās, biedru atbalsts pieaug un iespējas manipulatīvā veidā iegūt ietekmi samazinās,” par ZRP izpilddirektora viedokli aģentūru LETA informēja politiskā spēka pārstāve Daiga Holma.

ZRP birojā ir saņemtas “neskaitāmas sašutuma pilnas” vēstules no biedriem par viņu e-pastu adrešu izmantošanu šāda veida mēstuļu sūtījumiem.

Valdovskis akcentē, ka ZRP ir demokrātiska organizācija, kurā augstu vērtē biedru viedokli. Tāpēc pašlaik notiekot regulārs dialogs ar partijas nodaļām, aktīvi strādājot partijas biedru darba grupas, regulāri tiekot organzētas biedru tikšanās ar partijas Saeimas deputātiem un ministriem, partijas virzītās politikas tiekot skaidrotas un apspriestas kopīgos semināros, esot skaidri un saprotami mehānismi, kā katrs biedrs var sevi apliecināt partijas biedru rindās un aktīvi iesaistīties partijas darbā.

Kā ziņots, ZRP biedru savstarpējā sarakstē izskanot aicinājums meklēt jaunus līderus un mainīt partijas statūtus un Ētikas kodeksu, lai novērstu pašreizējo autoritārismu un reģionālajām nodaļām piešķirtu lielāku rīcības brīvību, raksta “Neatkarīgā”, atsaucoties uz tās tās rīcībā nonākušu ZRP biedru saraksti.

Sarakstē aicināts meklēt jaunus līderus un mainīt partijas statūtus un Ētikas kodeksu. Biedru grupa, kā sevi dēvē vēstuļu autori vai autors, uzskata, ka “pašlaik jebkurš, kas mēģinās atklāti kritizēt kodolu, saskaņā ar Ētikas nolikumu un statūtiem dienas laikā var tikt izslēgts no partijas, neļaujot publiski aizstāvēt savu viedokli”. Sarakstē pausti arī vēl citi līdzīgi uzskati, kuros kritizēta situācija partijā.

ZRP 31.martā paredzēta kopsapulce. Visticamāk, kopsapulcē tiks pieņemts lēmums par atteikšanos no ZPR līdera Valda Zatlera uzvārda partijas nosaukumā un logotipa maiņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+