Sports
Citi sporta veidi

Zutis kāps ringā pret Viljamsu, kurš nokautēja pašu Taisonu0


Kristaps Zutis (attēlā) septembrī cīnīsies pret pasaules slavu ieguvušo britu Deniju Viljamu.
Kristaps Zutis (attēlā) septembrī cīnīsies pret pasaules slavu ieguvušo britu Deniju Viljamu.
Publicitātes foto

Latvijas bokseris Kristaps Zutis no Sabiles (bilance profesionāļos 6-1-2) 21. septembrī “Arēnā Rīga” notiekošā cīņu šova ietvaros cīnīsies ar pieredzējušo britu Deniju Viljamu (53-27), kurš 2004.gadā pārsteidza boksa pasauli, nokautēdams leģendāro Maiku Taisonu.

Kristaps Zutis gaidāmajai cīņai pret Viljamsu trenējas sporta nometnē Līvanos pie galvena trenera Josifa Kovči, vēsta cīņu šova rīkotāji.

Pašlaik 46 gadus vecais Viljamss skaļāko uzvaru savā karjerā izcīnīja 2004. gadā, ceturtajā raundā ar nokautu uzvarot toreiz karjeras norietā esošo boksa leģendu Maiku Taisonu. Viljamss bijis britu smagsvaru čempions, WBO interkontinentālais čempions, kā arī cīnījies par WBC čempiona titulu pret Vitāliju Kļičko.

Saistītie raksti

2013. gada martā Viljamss cīnījās Rīgā pret Mairi Briedi un zaudēja ar nokautu jau otrajā raundā. Smagi zaudējumi Viljamam nav kaut kas neierasts – no 27 zaudētājām cīņām 14 zaudētas ar nokautu. Arī pēdējā jūlija sākumā Almaati (Kazahstāna) pret mājinieku Ruslanu Mirzatajevu. Tiesa, no 53 uzvarētajām cīņām Viljamss 40 pabeidzis priekšlaicīgi, turklāt pēdējo divu gadu laikā britam bija piecu uzvarētu cīņu sērija.

Zutis aizvadītajās deviņās cīņās izcīnījis sešas uzvaras, turklāt divi neizšķirti un zaudējums bija profesionāļa pirmajās cīņās. Tiesa, līdz šim Zutis uzvarējis maz pieredzējušus bokseris, no kuriem nevienam nebija pozitīva uzvaru/zaudējumu bilance. Pēdējo cīņu Zutis aizvadīja 27. jūlijā Sabilē, kur ar nokautu pieveica citu Latvijas bokseri Vadimu Tihomirovu.

LA.lv