Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. oktobris, 2014
Drukāt

ZZS jaunajā valdībā vēlēsies iegūt arī VARAM un SM (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) jaunajā valdībā bez esošajām ministrijām savā pārraudzībā vēlēsies iegūt arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Satiksmes ministriju (SM), pirmdien pēc divpusējās tikšanās ar “Vienotības” pārstāvjiem žurnālistiem sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Pašlaik ZZS atbildībā ir Aizsardzības ministrija, Labklājības ministrija un Zemkopības ministrija.

Viņš informēja, ka tikšanās laikā ar “Vienotību” abas partijas bijušas vienisprātis, ka jāturpina strādāt esošajai koalīcijai, nepiesaistot Latvijas Reģionu apvienību (LRA).

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”) pēc tikšanās apstiprināja, ka ZZS šādas vēlmes jaunajā Ministru kabinetā izteikusi, tomēr viņa uzsvēra, ka būs jāņem vērā arī “Vienotības” un Nacionālās apvienības (NA) prioritātes. “Viss vēl var mainīties,” piebilda Straujuma.

Jau vēstīts, ka “Vienotība”, ZZS un NA otrdien trīspusējās tikšanās laikā nolēma uzsākt sarunas par nākamās koalīcijas un valdības sastāvu. Partijām būs jāvienojas, vai paplašināt koalīciju ar LRA, ko piedāvā NA. “Vienotība” un ZZS uzskata, ka esošā koalīcija ir ieguvusi pietiekami daudz vietu 12.Saeimā – 61 mandātu, tādēļ nav nepieciešams koalīcijas sastāvā iekļaut vēl citas partijas.

“Saskaņa” ieguvusi 24 deputātu vietas, “Vienotība” – 23, ZZS – 21, NA – 17, LRA – 8, bet “No sirds Latvijai” – 7.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Augulim sakāpis galvā. Vai varbūt tās ir instrukcijas no Ventspils?

  2. Nu ja, tur, kur grozās nauda. Aizmirsa tik piebilst vēl AM!!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+