Foto: Pexels

12 lietas, ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt ar fotogrāfijām 1

Tiek uzskatīts, ka fotogrāfijām piemīt mistisks spēks un katrs attēls ir spējīgs ietekmēt cilvēka likteni. Piedāvājam iepazīties ar visizplatītākajiem aizliegumiem.
Ar fotogrāfijām un fotoaparatūru saistīti neskaitāmi ticējumi un viens no tiem vēsta, ka tas, kurš fotografē, atņem otram dvēseli un laimi. Tieši šī iemesla dēļ daudzās valstīs bez atļaujas ir aizliegts fotografēt cilvēkus.

Reklāma
Reklāma
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
TV24
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Lasīt citas ziņas

Aizliegumi, kas saistīti ar fotogrāfijām:

Publicitātes foto/pixabay.com
CITI ŠOBRĪD LASA

1. Nedrīkst fotogrāfijas dāvināt svešiem cilvēkiem

Šis ticējums ir vecs kā pasaule un tā vēstījums – caur fotogrāfiju notiek enerģētiskā apmaiņa, kuru cilvēki var ļaunprātīgi izmantot, lai radītu tev kaitējumu, uzliktu lāstu, sagrautu dzīvi. Bieži fotogrāfijas kļūst par galveno maģijas atribūtu dažādos rituālos, mīlestības piebūrumos un nolādējumos.
Tomēr šis ticējums ir spēkā tikai tām fotogrāfijām, kuras bijušas pirmavots – respektīvi, kuras ir izdrukātas no fotoaparāta, telefona, planšetes. Citiem vārdiem sakot, maģiskiem rituāliem derēs tikai pirmā un oriģinālā fotogrāfija. Uz attēliem, kas izdrukāti no interneta, šis likums neattiecas.

2. Nedrīkst dāvināt fotogrāfiju mīļotajam cilvēkam

Šo ticējumu ir ļoti viegli izskaidrot – fotoattēls, kurā attēlots viens cilvēks, nodod vienatnes enerģētiku. Tādēļ, kad šāda fotogrāfija nokļūst pie tava partnera, viņš neapzināti sāk attiekties pret tevi kā pret cilvēku, kuram neviens nav vajadzīgs.
Turklāt šobrīd ir populāri dāvināt visveiksmīgākās, ar fotošopu apstrādātās un mākslinieciskās fotogrāfijas. Tajās cilvēks izskatās daudz pievilcīgāk nekā realitātē. Tādējādi tu vari zaudēt savam dubultniekam. Tādēļ, ja vēlies, lai tavam mīļotajam cilvēkam būtu tava fotogrāfija, ezotēriķi iesaka nofotografēties abiem kopā. Tā jūs apvienos: šādā fotogrāfijā ir jūtama mīlestības enerģētika.

3. Fotogrāfijas nedrīkst griezt, plēst un dedzināt

Jebkura fotogrāfija nedalāmi ir saistīta ar cilvēku, kas tajā ir attēlots. Tādēļ, ja tu plēs vai dedzini savas fotogrāfijas, tu pašrocīgi grauj savu dzīvi, piesaistot sev nepatikšanas, bēdas, slimības. Tu sagrauj sava enerģētiskā lauka veselumu, kļūstot par vieglu mērķi ienaidniekiem.

4. Nedrīkst savu fotogrāfiju likt mirušā zārkā

Publicitātes foto/pixabay.com

Šī ticējuma saknes meklējamas rituālos, ko veic melnie magi. Ezotēriķi uzskata, ka mirušais cilvēks, kura zārkā ir ielikta tava fotogrāfija, patiešām var tevi paņemt līdzi uz viņsauli.
Protams, lai ticējums piepildītos, fotogrāfija ir jāapvārdo. Tomēr nevajag lieki riskēt. Fotogrāfijas ir cieši saistītas ar cilvēka enerģētiku, tādēļ, apglabājot kopā ar mirušo savu fotogrāfiju, tu visdrīzākajā laikā vari atrasties zem zemes.

5. Nedrīkst redzamā vietā turēt mirušo fotogrāfijas

Reklāma
Reklāma

Ir pareizi godāt mirušo piemiņu, tomēr nevajag vienā albumā turēt mirušo un dzīvo fotogrāfijas. Lieta tāda, ka mirušo fotogrāfijas glabā un nodod tālāk nāves enerģētiku, kas negatīvi iespaido dzīvos. Tajās mājās, kur redzamā vietā novietotas mirušo fotogrāfijas, visbiežāk notiek strīdi, nelaimes, cilvēki slimo.

6. Nedrīkst fotografēt vietās ar negatīvu enerģētiku

Publicitātes foto/pixabay.com

Vēl jo vairāk šādās vietās nedrīkst fotografēt sevi vai citus cilvēkus. Kopā ar tevi fotogrāfijā var palikt tās enerģijas pēdas, kas sajūtamas šajā vietā. Kā likums, fotografējot tu savā dzīvē ielaid šo negatīvo. Drūmas vietas nav labākā izvēle fotografēt.

7. Nedrīkst publicēt un dāvināt jaundzimušā fotogrāfijas

Mazu bērnu biolauks pirmajos dzīves mēnešos ir ļoti trausls un ievainojams, tādēļ mazuļi daudz spēcīgāk ir pakļauti negatīvai ietekmei. Viņus ir vieglāk noskaust, pat ja nav ļaunu nodomu. Ezotēriķi neiesaka jaundzimušā fotogrāfijas dāvināt pat tuviem radiniekiem. Tieši šī paša iemesla dēļ nav ieteicams jaundzimušo fotogrāfijas publicēt internetā. Sveša skaudība, negatīvas emocijas un ļaunums var kaitēt bērna veselībai. Viņš var kļūt kaprīzs un vājš.

8. Nedrīkst fotografēties līdz kāzām

Pastāv ticējums – ja līgava un līgavainis nofotografējas pirms laulībām, tad drīzumā viņi izšķirsies. Protams, strīdos un šķiršanās gadījumos visbiežāk vainojami paši cilvēki, nevis fotogrāfijas. Ja jūsu mīlestība ir patiesa, tad raizēm nav pamata: kopējas fotogrāfijas tikai nostiprinās jūsu savienību, pastiprinot mīlestības enerģētiku.

9. Nedrīkst fotografēt nekristītus bērnus

Publicitātes foto/pixabay.com

Tiek uzskatīts, ka nekristītiem bērniem nav Dieva aizsardzības, tādēļ fotogrāfijas var viņiem kaitēt: atņemt dzīvības spēkus, padarīt viņus par vājiem, bezrakstura cilvēkiem, provocēt sliktu likteni.

10. Nedrīkst fotografēties grūtniecības laikā

Ir ticējums, ka sievieti, kura nofotografējusies grūtniecības laikā, noteikti gaida nelaime, kas saistīta ar gaidāmo bērniņu. Šī darbība var kļūt par iemeslu spontānajam abortam, bērniņa fiziskajām un psihiskajām problēmām. Tomēr daudzas ārvalstu zvaigznes ne tikai atklāti paziņo par savu grūtniecību, bet arī kailas fotografējas, akcentējot savu īpašo stāvokli. Un viņām visām piedzimst veselīgi mazuļi.

11. Nedrīkst fotografēties trijatā

Pastāv ticējums, ka tas kurš fotogrāfijā nofiksēts vidū, drīzumā mirs. Šim ticējumam nav nekāda loģiska skaidrojuma.

12. Nedrīkst fotografēties pirms tāla ceļa

Māņticīgi cilvēki uzskata, ka, fotografējoties pirms ceļa, mājup var arī nepārbraukt. Tas ir vēl viens pretrunīgs ticējums. Pietiek kaut vai atcerēties kosmonautus, slavenus ceļotājus, jūrniekus un pirmatklājējus, kuri visi ir fotografējušies pirms tālā ceļa un veiksmīgi atgriezušies mājās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.