Foto: PIXABAY

20.marts – liela diena, kad gaidāmi zīmīgi notikumi: prognozē astroloģe 1

Jana Reķe, žurnāls “Spīgana”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Gads tā īsti tikai tagad, februārī, sākas. Tieši tuvākie mēneši ir vieni no šā gada patīkamajiem un veiksmīgākajiem. Tam par pamatu būs lielā labvēļa Jupitera enerģija un tas, ka nevienai planētai nav būtisku apgrūtinājumu izpaust savu spēku.

Februāra pirmā puse būs īsts entuziasma un nopietnas apņēmības apvienojums. Pēc janvāra apjukuma un grūtībām pieņemt lēmumus tieši šajā mēnesī būs atrautas vaļā visas slūžas. Jaunie sapņi būs izauklēti un sajūtām uzlādēti, palikt mierā un vēl kaut ko gaidīt būs faktiski neiespējami un arī gluži lieki. Lēmumiem būtu jābūt pieņemtiem, un tālāk jau seko mērķtiecīga rīcība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viena no galvenajām tēmām būs attiecības vai mīlestība mūsu dzīvē. Gaisā virmos paaugstināta vēlme mīlēt un būt mīlētiem, izbaudīt intīmi skaistu tuvību un radīt sajūtām bagātu kopā būšanas laiku. Savukārt, ja esi brīvs, līdz pat marta sākumam būs lieliskas iespējas iepazīties, aizrauties vai pat izveidot jaunas attiecības. Īpaši izceļamie datumi ir 16., 24. februāris un 6.marts.

Sākot jau ar 18.februāri, katru dienu aizvien izteiktāk pastiprināsies iztēle un radošā domāšana, būs iespēja noķert mūzu savos radošajos centienos. Stiprāk nekā jelkad mūsu dzīvi ietekmēs tas, kam ticam.

Ja tici sev un saviem talantiem – tev taps dots; ja tici, ka pasaule ir laba vieta, kur būt, viegli atradīsi tam apstiprinājumu; ja ticēsi, ka pašiem lielākajiem un drosmīgākajiem sapņiem ir lemts piepildīties – tie tiešām arī atradīs iespēju piepildīties.

Zivju Jaunmēness 2.martā būs jaudīgs un zīmīgs. Tas mudinās uz jaunu pašapzināšanos, kas būs saistīts ar spēcīgu iekšējo tieksmi virzīties un augt. Vienlaikus būs gana stipra arī plānošanai tik derīgā racionālā domāšana.

Šim Jaunmēnesim ir lielas iespējas iedegt tevī to kaisles un dzīves degsmes impulsu, kas ļaus atmest bailes, nedrošību, maldos balstītos ierobežojumus, kuri līdz šim tevi ir kavējuši. Tādēļ nekavējies nofiksēt izsapņoto, izveido reālistisku rīcības plānu un tūlīt pat, ar 4.martam, ķeries klāt!

Liela ietekme būs spējai iztēloties, arī meditācijai, mūzikai vai pat darbam ar sapņiem. Visam cauri vīsies augsti ideāli, pēc kuriem tiecies, un patiesa vēlme padarīt šo pasauli par labāku vietu. Tādēļ arī būs vieglāk pievērsties labdarībai vai citai līdzjūtības izpausmes formai.

Ja vēlies sajust, kāds ir tevī ieliktais potenciāls, tad šajos mēnešos esi maiga, plūstoša un uztveroša kā ūdens. Mūsu dzīvei ir vajadzīga struktūra – kā dienas, atpūtas un darba ritms, bet iekšpus tā ļauj dzīvei tev plūst cauri. Nav vajadzīgs kontrolēt, pārmēru saspringt un regulēt.

Reklāma
Reklāma

Tas, kas ir tavs, garām tev nepaies, un arī zaudēt nav iespējams. Tieši gaidāmais 18.marta Pilnmēness vedinās dziļāk apzināties, cik mūsu prāta radītā kontroles ilūzija ir smieklīga .

Astroloģiskais jaunais gads, Liela diena, 20.marts – šī maģiskā diena būs apveltīta ar spēcīgu intuīciju, gara tiecību pāraugt pašiem sevi un gatavību iziet ārpus pašu uzliktajiem rāmjiem.

1.aprīlī Jaunmēness būs īpaši dziedinošas enerģijas pieliets. Lielākie pārdzīvojumi ir saistīti ar apdalītības sajūtu, jo piemirsts par to, kāpēc mēs vispār esam atnākuši šeit uz Zemes, tāpēc tieši šajā Mēness ciklā var pastiprināties šī iekšējā pretruna. Tikai šoreiz – lai to ieraudzītu un izdziedinātu sevī.

Gaidāmie mēneši ļaus katrai no mums sajust savus lielos dzīves mērķus, varbūt pat misiju, saslēgties ar savu uztverošāko un uzticamāko kompasu – intuitīvo smalkās pasaules izjūtu. Burvīgi mēneši izaugsmei, dāsnumam, zināšanām un saiknes atjaunošanai vai nostiprināšanai ar savu dvēseli.

Lai iedvesmojošs un mīlestības pilns laiks!

Dienas lieliskam startam:

18., 19., 22., 26.februāris, 4., 5., 9., 11., 12., 13., 19., 23., 25., 26.marts, 3.aprīlis.

Spriedzes dienas:

16., 20.februāris; 6., 14., 15., 17., 18., 21., 28.marts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.