Foto: Unsplash

Astrologi nosauc 3 zodiaka zīmju pārstāvjus, kuriem ir spēcīga priekšnojauta: viņi jūt, ja tuvojas nepatikšanas 5

Dažām zodiaka zīmēm, pēc astrologu domām, piemīt intuīcija, kas ļauj paredzēt nepatikšanas ne sliktāk kā ekstrasensam. Interesanti, ka tie visi pieder pie vienas un tās pašas stihijas – ūdens.

Reklāma
Reklāma
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Pēc zvaigžņu ekspertu domām, Vēži ir apveltīti ar apbrīnojamu intuīciju. Viņi lieliski “jūt” apkārtējos, bez šaubām var saprast, kas ir viņu sarunu biedra dvēselē, un gandrīz paredzēt viņa nodomus. Viņi vienā mirklī var pateikt, vai cilvēkam ir nepieciešams atbalsts, un aizvest viņu uz klusu stūri, lai ļautu viņam runāt. Turklāt Vēži var paredzēt nepatikšanas – pēc astrologu domām, viņiem palīdz pravietiski sapņi, kas stāsta, ko sagaidīt nākotnē.

Vismistiskākajai zodiaka apļa zīmei – Skorpionam – piemīt patiesi ekstrasensoras spējas, lai gan viņš tās ne vienmēr apzinās. Piemānīt Skorpionu ir gandrīz neiespējami, brīdina speciālisti – viņi var sajust melus jūdzes attālumā. Turklāt Skorpioni ir ļoti jutīgi pret apkārtējo enerģiju un vienā mirklī var redzēt, vai cilvēks viņu priekšā ir labs vai slikts. Viņi var arī paredzēt nākotnes notikumus: intuīcija palīdz izvairīties no slazdiem un izkļūt no sarežģītām situācijām ar minimāliem zaudējumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šķiet, ka Zivis ir noskaņotas uz frekvencēm, kas citiem nav pieejamas, norāda astrologi. Viņi izceļas ar neparastu jutīgumu un uzmanīgumu pret tuvinieku, draugu, kolēģi un pat vienkārši nejaušu garāmgājēju problēmām. Turklāt Zivis intuitīvi nojauš, kad notiek kāda nelaime, un steidzas būt epicentrā, lai samazinātu postījumus un nāktu palīgā. Bieži vien šajā zīmē dzimušie no attāluma nojauš, ka ar viņu mīļajiem ir noticis kas slikts.

Astrologi nosaukuši 3 zodiaka zīmes, kas ir mūžīgie čīkstuļi – viņi vienmēr par visu sūdzas

Foto. pexels.com/imustbedead

Pilnīgi slepeni: 4 horoskopa zīmes, kas citiem neļauj ielūkoties savās domās un emocijās

Foto: Pexels
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.