Foto – Fotolia

35 nodarbes, kuras maģiski paaugstina sievietes enerģētiku. Pirmā daļa 1

Katrai sievietei mēdz būt enerģētiskā krituma periodi. Senās vēdas piedāvā pārsteidzošus veidus, kuri paaugstina sievietes spēku. Un kas ir interesanti – kopš tiem laikiem nekas nav mainījies. Mūsdienu sievietēm šie padomi ļoti noder! Un tā – nodarbju saraksts, kas sniedz spēku:

Vācijā aizliedz “Waze” navigāciju pat līdzbraucējiem: kā tad atrast pareizo ceļu?
2,41 promilē uzbrauc velosipēdistam. Šoferīte tādā reibumā, ka izsaukta vēl viena “ātro” brigāde” priekš viņas 4
Krievi ar atklātu nepatiku pērk ķīniešu automašīnas pēc Rietumu zīmolu aiziešanas 4
Lasīt citas ziņas

1. Masāža. Saskaņā ar vēdām sievietes ķermenim ir vienkārši nepieciešami pieskārieni. Mūsu ķermeni vajag kustināt, vingrināt. Citādi enerģija nosprostojas, spiež uz ķermeni no iekšpuses un izraisa slimību.

2. Friziera apmeklējums. Skaista frizūra nav vienkārši veids, kā uzlabot sev garastāvokli. Sievietes mati ir viņas domu atspulgs. Tāpēc Indijā, kur vēdiskās zināšanas ir ļoti populāras, tāda nozīme tiek piešķirta sievietes matiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

3. Manikīrs. Skaistas rokas gribas skūpstīt! Tā saka vīrieši. Pēc manikīra ar sarkanu laiku tu piesaisti uzplaukuma un skaistuma enerģiju.

4. Saskarsme ar citām sievietēm. Savstarpēja enerģijas apmaiņa ļoti pastiprina sieviešu enerģiju. Vīrietim vajadzīgs klusums, lai saprastu sevi. Sieviete labāk saprot savus pārdzīvojumus saskarsmē ar draudzenēm.

5. Ilgstošas sarunas (pat pa tālruni). Tas nav tukšs laika patēriņš. Tas ir tas pats enerģijas izvirdums, kas sievietei ir nepieciešams. Ja vārdi uzkrājas sievietē, tad viņa tos noteikti izgāzīs pār vīrieti. Bet tas nav labākais risinājums.

6. Pastaigas. Sievietei vienkārši ir nepieciešams vismaz reizi dienā iziet ārā
pastaigāties. Lai gan mēs esam pavarda sargātājas, saikne ar dabu ir ļoti svarīga!

7. Mūzika. Klausīties mūziku vajag katru dienu. Meditatīvu, klasisku, vienkārši to, kas patīk. Izveido pieradumu ieslēgt mūziku, piemēram, no rīta, dzerot tasi zāļu tējas. Būs pavisam labi, ja skanēs mantras.

8. Atteikšanās no sarežģītām pārdomu tēmām un sarunām. Sievietei noderīgi dažkārt būt nenopietnai un domāt par niekiem. Meitenes loma dāvā neuzvaramu jaunību. Īpaši šis punkts ir svarīgs biznesa lēdijām. Pacenties atstāt darba lietas darbā un nenest tās uz mājām.

9. Vanna ar rožu ziedlapiņām, eļļām. Tā nav sevis lutināšana, bet nepieciešamība! Dāvājot tādu mazumiņu savam ķermenim, tu izbrīnīsies par savu starojumu un teicamo garastāvokli.

Foto – Shutterstock

10. Meditācija. Kā jebkuras atslābinošās prakses paaugstina sievietes spēka līmeni. Meditēt vajag vismaz reizi dienā pirms gulētiešanas. Ļoti vērtīgas ir meditācijas dabā.

11. Vokāla nodarbības. Dziedāšana attīra kakla čakru un mums vairs negribas strīdēties, izteikt pārmetumus vīriešiem. Senajā Spartā viens no komplimentiem sievietēm bija vārdi “viņa ir kā dziesma”.

12. Veikalu apmeklējums. Šopings nav vienkārši veids nolūkot jaunas lietas. Mācies staigāt pa veikaliem pat tad, ja nav naudas. Piemēri lietas. Baudi savu skaistumu. Un atceries – sievišķā enerģija ir tik spēcīga, ka dažkārt pietiek redzēt, aptaustīt lietu, lai tā drīzumā nonāktu tavā garderobē. Un nauda tai atrodas pati no sevis.

13. Psihologa apmeklējums. Obligāts sievietei! Gudra, pieredzējusi sieviete var palīdzēt tev paskatīties uz situāciju citādi, saprast to. Gudrība tiek nodota no vecākām sievietēm. Šā iemesla dēļ vērtīgi komunicēt ar savām vecmāmiņām, vecvecmāmiņām.

14. Dejas. Jebkādā veidā teicama lieta, lai pastiprinātu sievišķo spēku un seksualitāti. Īpaši labas ir arābu dejas, latino.

15. Joga. Jogas prakse nomierina un dod spēku. Vēlams ar to nodarboties pie sievietes, kas ir precējusies. Vīrietis treneris māca tikai noslogot ķermeni, ar enerģiju padalīties viņš nespēs vienkārši tāpēc, ka viņš ir vīrietis.

16. Regulāras pasēdēšanas ar draudzenēm. Dodoties kaut kur kopā, jūs izveidojat stipru sievišķā spēka fonu, kā arī papildiniet cita citu.

Publicitātes foto

17. Augu kopšana. Neliels piemājas dārziņš ir papildu veids, kā gūt sievišķo enerģiju. Ziedēšana, augšana – tas viss ir sievišķās enerģijas atspulgs.

18. Saskarsme ar precētajām draudzenēm. Ļoti svarīgi tām, kas grib apprecēties. Ģimenes enerģija vēdās tiek uzskatīta par pašu svētīgāko un vērtīgāko. Tāpēc nesteidzies atteikties no ballītes, kur pulcēsies tikai precēti pāri. Pēc šādas tikšanās tu uzkrāsi enerģiju, kas piesaistīs tev vīrieti drīzāk nekā nakts kluba apmeklējums, kur ir daudz vientuļu sieviešu.

19. Palīdzība. Palīdzības sniegšana kādam vai lūgums palīdzēt. Mācies atteikties no principa “Es pati”, jo tas ir tipisks vīriešu princips.

20. Grāmatu veikala apmeklējums. Pārsteidzoši, bet pastaigas starp grāmatām ļoti iedvesmo sievieti. Pamēģini veltīt šai nodarbei vismaz pāris stundu nedēļā. Sieviete ir zināšanu glabātāja. Bet grāmatas ir zināšanu avots. Izvēlies grāmatas, kuras attīsta.

21. Palīdzības lūgšana vīrietim. Jebkāda rūpju izpausme padara mūs sievišķīgākas. Veic eksperimentu un palūdz nepazīstamam vīrietim palīdzēt aiznest somu. Noskaņojums uzlabosies par 100%.

22. Lasīšana. Izlasi labu grāmatu, kuru sen nopirki un ieliki plauktā. Īpaši vērtīgi lasīt grāmatas par cilvēku dzīvi. Iepazīstoties ar citu likteņiem, labāk izproti sevi.

23. Mājas pienākumu dalīšana ar kādu citu. Droši uztici daļu mājas darbu tuviniekiem.

24. Kulinārija. Viss, kas attiecas uz ēdiena gatavošanu, būtiski paaugstina sievišķās enerģijas līmeni. Sieviete ir saimniece, kas prot pabarot un padzirdīt. Nemāki gatavot – mācies. Māki gatavot – paaugstini savu prasmju līmeni, iepazīsties ar kādas citas tautas virtuvi. Gatavo ar mīlestību, jo tā ar mīlestības maģija.

Foto: Shutterstock

25. Mājoklis. Mājas nav vienkārši dzīvoklis vai māja, kurā mēs dzīvojam. Ar mājām sievietei pastāv spēcīga enerģētiskā saikne. Tāpēc mūs tā aizkaitina čīkstošas durvis vai pilošs krāns. Sievietei tas nav vienkārši sīkums, caur tādiem “caurumiem” aiztek sievišķā enerģija.

Bet ar šādiem sīkumiem dažkārt svarīgi vīrieti ir netraucēt. Kāpēc? Vīrietis domā vērienīgi: “kad visas flīzes vannas istabā kļūs nederīgas, tad uzliksim jaunas. Kamdēļ desmit reizes pielabot!” Dažreiz ir vienkāršāk izsaukt meistaru, kas paveiks sīkus darbiņus. Tikai neaizmirsti pateikt vīram, ka tu to darīji, saprotot, ka viņš ir ļoti aizņemts, nevis tāpēc, ka viņam rokas aug ne no tās vietas. Vīrieša pašvērtējums ir ļoti ievainojams.

26. Plānošana. Jebkura nepabeigtība un šaubas grauj sievieti. Precīzs plāns – tas ir veids, kā saglabāt savu enerģiju. Mācies plānot sīkumus, pēc tam pārej uz vairāku mēnešu vai pat gadu plānošanu. Ko tu darīsi rītvakar?

27. Svinīgas pusdienas vai vakariņas ar svecēm, skaistu galdautu un izsmalcinātiem ēdieniem. Izrādās to visu mēs vairāk darām sev, lai gan vēlamies arī pacelt mīļotā cilvēka tonusu. Īsteno šādus burvīgus brīžus dzīvē. Iepriecini sevi un tuviniekus.

28. Bērnu apmācība, audzināšana. Saskarsmē ar bērniem sieviete var paaugstināt savas enerģijas līmeni. Šā iemesla dēļ nevajag atteikties no spēlēm ar bērniem. Bet vēl labāk mācīt bērniem to, ko māki tu: zīmēšanu, dziedāšanu, dejošanu.

29. Aktiermeistarības stundas. Sieviete dzīvo emociju pasaulē. Izspēlējot dažādas lomas uz skatuves, var ne tikai labāk sevi saprast, bet atbrīvoties no uzkrātās agresijas vai dalīties priekā.

30. Pikniks dabā. Noteikti draugu kompānijā. Šeit apvienojas vairākas lietas, kas paaugstina sievišķās enerģijas līmeni: kopā būšana, atrašanās dabā, ēdiena gatavošana.

Foto-Shutterstock

31. Grims un sevis kopšana. Tas nav veids, kā patikt vīrietim, bet pirmkārt prieka sagādāšana sev. Tāpēc atrodoties mājās, ir svarīgi veidot frizūras, nēsāt skaistus tērpus un labi izskatīties.
32. Ziedu dāvināšana sev. Viens no vienkāršākajiem veidiem paaugstināt enerģijas līmeni. Ziedi ne tikai izgrezno sievieti, bet momentāni noņem negatīvu, paņemot to sev. Tāpēc – ja tev ir skumji, nesteidzies raudāt spilvenā – nopērc sev ziedu buķeti.

33. Svārki, kleitas. Šāds apģērbs atjauno saikni ar sievišķo enerģiju. Pastāv noteikums – nevilkt bikses pirmajās septiņās tikšanās reizēs, ja tu patiešām gribi apburt vīrieti. Noskaidrots, ka pastāvīga bikšu valkāšana negatīvi ietekmē sievietes orgānus.

34. Jauno māmiņu klubs. Ja tev ir mazs bērns, noteiksi komunicē ar tādām pašām māmiņām. Tā nav tikai pieredzes apmaiņa, bet arī apmaiņa ar enerģiju. Mātišķumu iemieso Mēness, bet Mēness enerģija ir sievišķā enerģija.

SAISTĪTIE RAKSTI

35. Rūpes par bērniem. Neatsaki precētai draudzenei lūgumu pieskatīt un paspēlēties ar viņas bērnu. Jebkāda rūpju izpausme sievietei ir ceļš uz spēku. Galvenais neuzskatīt par bērnu vīrieti.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Man aiz muguras ekrānā ik pa pāris sekundēm mainījās dažādas krāsas…” Ētera personība Jānis Labucs tiešraidēs piedzīvojis kuriozus
VIDEO. Čārlzs III dažu minūšu laikā ieguvis tūkstošiem vāciešu simpātiju: ko Lielbritānijas karalis izdarīja, viesojoties Vācijā?
VIDEO. “Sabiedrība nosoda. Tāpēc arī cilvēki kautrējas būt atklāti” dziedātājs Aivo Oskis atklāj, ka ģimenē piedzīvojis vardarbību
FOTO. Kā jauna meitene – īsos šortiņos un zīdainīti rokās: Galkins publicē Pugačovas foto un pārsteidz fanus
Vācijā aizliedz “Waze” navigāciju pat līdzbraucējiem: kā tad atrast pareizo ceļu?
2,41 promilē uzbrauc velosipēdistam. Šoferīte tādā reibumā, ka izsaukta vēl viena “ātro” brigāde” priekš viņas
Krievi ar atklātu nepatiku pērk ķīniešu automašīnas pēc Rietumu zīmolu aiziešanas
Uz Saules atklāts jauns milzu caurums. Jau tuvākajās dienās Zemes iedzīvotāji izjutīs tā sekas
VIDEO. “Nevēlos sabojāt nevienam garastāvokli, bet…” Propagandiste teju raud, ka nav izdevies atstāt ukraiņus bez elektrības
Lasīt citas ziņas
FOTO. Kinozvaigzne Paltrova tiesā par negadījumu slēpošanas kūrortā attaisnota. Tiesas sēdes beigās aktrise izdarījusi ko neparastu
Gaviļmeistars Renārs Zeltiņš. Kāds viņš ir “telefonā” un kāda ir viņa neredzamās ikdienas loma
FOTO. Vai zināji, ka Latvijas mežos mīt šādi dzīvnieciņi un drīz tie modīsies no ziemas miega?
“Slaktiņš Eiropas sirdī” – Klūniju ģimenes izveidotā juristu komanda izmeklē Krievijas noziegumus Ukrainā
Nekādā gadījumā šodien nedod solījumus, kurus tu nespēsi izpildīt! Horoskopi 1.aprīlim
Gvido un Atvars – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Cik ilgi vēl mocīs vecākus? Izglītības ministre par to, vai Latvijā plānots pārskatīt mājasdarbu apjomu
“Tur viss smird!” Uzņēmējs skaidro, kādēļ nekad nepiedalītos valsts iepirkumos
Aprīļa pirmajā dienā vietām gaidāmi nelieli nokrišņi
VIDEO. “Man aiz muguras ekrānā ik pa pāris sekundēm mainījās dažādas krāsas…” Ētera personība Jānis Labucs tiešraidēs piedzīvojis kuriozus
VIDEO. Uz Ukrainu nosūtīta krava izlietoto e-cigarešu bateriju – tās lieti noder ukraiņu karavīriem
No 1.aprīļa stingrāki nosacījumi OCTA noformēšanai
No šodienas atsāk iekasēt maksu par iebraukšanu Jūrmalā
SVF apstiprina rekordlielu kredītu Ukrainai 15,6 miljardu dolāru apjomā
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
No šodienas atsāk iekasēt maksu par iebraukšanu Jūrmalā
08:11
No 1.aprīļa stingrāki nosacījumi OCTA noformēšanai
08:08
VIDEO. Uz Ukrainu nosūtīta krava izlietoto e-cigarešu bateriju – tās lieti noder ukraiņu karavīriem
07:59