Foto: Pexels

7 attēli, kas nedrīkst atrasties guļamistabā: tie negatīvi ietekmē cilvēku pašsajūtu 0

Guļamistaba ir telpa, kas ir domāta komfortablam miegam un pozitīvai enerģijai, tāpēc ezotēriķi iesaka uzmanīties ar interjera priekšmetiem šajā telpā, it īpaši ar gleznām, jo, kā izrādās, to enerģētika var ļoti tieši sekmēt vai graut guļamistabas auru. Gleznas un fotoattēlus ir jāizvēlas ļoti atbildīgi, lai tie ne tikai uzlabotu mājokļa interjeru, bet arī dāvātu pozitīvu un noderīgu enerģētiku mājas saimniekiem. Īpaši vērīgiem jābūt, kad runa ir par guļamistabu, jo miegs un laba pašsajūta ir galvenie atslēgvārdi katra cilvēka dzīvē.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

Kādas fotogrāfijas un attēli nav piemēroti guļamistabai:

Ilustratīvs attēls
Foto: PEXELS
CITI ŠOBRĪD LASA

1.  Attēli, kuros atveidoti daudzi cilvēki vai pat cilvēku masas, kas rada troksni (piemēram, dejo vai muzicē). Šādas gleznas var nelabvēlīgi ietekmēt jūsu nervu sistēmu.

2. Nevajadzētu nekādā gadījumā izvēlēties tādas gleznas, kurās ir iemūžināti dzīvnieki agresijas brīdī: tie raisīs tādas emocijas, kas par mieru liks aizmirst.

3. Saskaņā ar fen – šui ticējumiem, guļamtelpā nedrīkst atrasties attēli, kuros ir redzama kustība: tas traucēs jūsu mieru.

4. Aizliegts guļamistabā (un visā mājoklī!) likt gleznas vai attēlus, kuros ir redzama negatīvā enerģētika: bēdas, posts un nāve.

5. Tāpat nevajadzētu izvēlēties tādus attēlus, kuros redzamas dabas stihijas: vētras un kataklizmas, arī tās izraisa nemieru un izjauc pozitīvo enerģiju.

6. Guļamtelpā nedrīkst atrasties attēli ar kustīgu ūdeni – viļņi vai ūdenskritums, šādus attēlus jānovieto citās telpās – viesistabā vai darbistabā.

7. Saskaņā ar fen- šui: guļamistabā nedrīkst izvēlēties ar attēlus, kuros redzams rudens – kaili koku zari, krītošas lapas – tas negatīvi ietekmē divu cilvēku attiecības.

Kādas gleznas un fotoattēli iederas guļamistabā:

Foto: Pexels

1. Guļamistabai derēs tādi attēli, kuros ir attēloti dažādi dabas skati – piemēram, vasarīga lauku ainava, kas izraisa romantiskas noskaņas, ko var sajust pat savā ķermenī.

2. Pie sienas drīkst būt ne tikai fotografēti vai zīmēti attēli, bet arī austi. To siltā un mīkstā enerģētika labi ietekmē cilvēka ķermeni.

Reklāma
Reklāma

3. Ļoti piemērotas guļamistabai ir gleznas un attēli, kuros redzamas peonijas. Šie ziedi simbolizē mīlestību un ir ļoti ieteicami telpās, kur uzturas laulātie pāri – tie var palīdzēt iedegt kaisli un pat izbeigt strīdus.

4. Der arī tādi attēli, kuros redzami akmeņi – tie palīdz atgūt spēkus un enerģijas tonusu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.