Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Edijs Pālens/LETA

“7. tramvajs uzvar smaku konkursā – 3 supersmirdīgi spaiņi, bomži un zivis! Droši vien šādus vagonus vakarā sadedzina!” 34

“7. tramvajs uzvar smaku konkursā – iekāpju, dāma ved 3 supersmirdīgus spaiņus /krējums, mērce, sūdi?/, nākamā pietura – iekāpj 3 bomži, aizeju uz otru galu. Nākamā pietura – iekāpj 2 makšķernieki, ar zivīm/smird par 3000%. RD droši vien šādus vagonus vakarā sadedzina,” šādu diskusiju vietnē X aizsācis @ansisklintsons.

Veselam
Gastroenterologs Vilkoite: Ja burciņā ir pelējuma virskārta, tad viss burciņas saturs ir sabojāts
Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
Kokteilis
10 baisas mistērijas, kas pierāda, ka dzīvojam dīvainos un drūmos laikos
Lasīt citas ziņas

Kā jau bija sagaidāms, komentāru šādam piedzīvojumam un par citiem līdzīgiem ir daudz, jo sabiedrības pieredze par Rīgas sabiedriskajā transportā piedzīvoto ir raiba.

Daži komentētāji norāda, ka šādi var iepazīt pazemību un novērtēt to, kas mēs esam; citi smejas, ka ar sabiedrisko var braukt tikai tad, kad deguns ciet, jo dažreiz smaka salonos jau ir ieēdusies.

CITI ŠOBRĪD LASA

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.