Saseksas hercogiene, prinča Harija sieva Megana Mārkla

“Aizmirsa pierakstīt nulles?”: paziņo, cik lielu summu par nodarīto morālo kaitējumu Meganai Mārklai izmaksās britu tabloīds 30

Jau vēstīts, ka pagājušā gadā noritēja tiesa, kurā Megana Mārkla bija iesūdzējusi izdevumu “Mail on Sunday” par autortiesību pārkāpumiem un iejaukšanos viņas un prinča Harija privātajā dzīvē. Atgādinām, ka tieši šis britu izdevums bija publicējis Meganas vēstules fragmentu, ko viņa bija nosūtījusi savam tēvam Tomasam Mārklam. Bet viņš vēlāk šo vēstuli pārdeva britu izdevējam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Atklāts, ka par nodarīto morālo kaitējumu izdevējs 40 gadus vecajai Meganai izmaksās 1 britu mārciņu (1,20 eiro).

Pagājušajā mēnesī tiesa lēma, ka laikraksts patiešām ir pārkāpis viņu un viņas vīra privātumu, 2018.gadā publicējot vēstules saturu.

CITI ŠOBRĪD LASA
Prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas

Izdevuma “Mail on Sunday” izdevējs “Associated Newspapers” gan arī būs spiests samaksāt Lielbritānijai soda naudu par autortiesību pārkāpumu, kā arī lielāko daļu no tiesas procesa izdevumiem, tajā skaitā – Meganas Mārklas advokātu atalgojumu un šī summa, savukārt, sasniedz 1,5 miljonus mārciņu (1,8 miljoni eiro).

Pagājušā gada augustā tiesa lēma par labu Meganas Mārklas prasībai un vēlāk arī apelācijas tiesa noraidīja izdevēja “Associated Newspapers” centienus spriedumu pārsūdzēt.

Megana Mārkla pārkāpjot karaliskās ģimenes etiķeti, nokļūst muļķīgā situācijā

Briti, uzzinājuši medijos summu, kuru izmaksās izdevējs pašai prinča Harija sievai neslēpa savu pārsteigumu un rakstīja soctīklos: “Aizmirsa pierakstīt nulles?”, “Kas tad nu? Ļoti neraksturīgi hercogienei – būt mierā ar 1 mārciņu!”, “Viņa, iespējams, nav sapratusi, ka 1 mārciņa pienākas viņai, bet 1,5 miljons – valstij”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.