VIDEO, kas raisījis plašas diskusijas: Veicot dienesta pienākumus, Karaliskās gvardes sargs pārsoļo pāri zēnam 66

Plašu viedokļu vētru radījis vietnē “TikTok” publicēts video, kurā redzams, kā Karaliskā gvarde apgāž un pārsoļo pāri zēnam, veicot dienesta pienākumus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Īsajā videoklipā redzami divi Karaliskās gvardes sargi, soļojot cauri tūristu pūlim Londonā. Kad sargi tuvojas pūlim, viņi nokliedz “Dodiet ceļu!”, bet saucienu nesadzirdējušais zēns trāpās sargu ceļā – viens no sargiem zēnu apgāž un pārsoļo viņam pāri.

Kad zēns nokrīt zemē, fonā dzirdamas apkārtesošo cilvēku satrauktas elsas, taču viņš ātri vien pieceļas kājās un izskatās salīdzinoši neskarts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc straujas video izplatīšanās sociālajos tīklos cilvēki sadalījušies divās viedokļu nometnēs – vieni kritizē sargu uzvedību, kamēr otri viņus uzslavē.

“Klauni. Man ir apnikusi Anglijas karaliskā ģimene,” rakstīja viens, kamēr otrs norādīja, ka “cilvēki nesaprot, ka šie sargi tur neatrodas, lai izklaidētu tūristus. Viņi ir trenēti karavīri un atrodas tur, lai sargātu karalieni.”

“Jebkurā gadījumā tas nebija jauki. Bērns atradās ceļā, bet tas bija arī ārkārtīgi skarbi, kā sargs pārsoļoja viņam pāri,” secināja kāds cits.

Reaģējot uz publicēto video, armijas pārstāvis norādījis, ka viņi ir informēti par incidentu, un tajā iesaistītais sargs pēc atgadījuma bija devies pārliecināties, vai ar zēnu viss ir kārtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.