Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu saits ASV pieaug par 2073, pārsniedzot 73 000 0

ASV pēdējās 24 stundās ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits pieaudzis par 2073 un sasniedzis 73 095, liecina Džonsa Hopkinsa universitātes trešdienas vakarā apkopotie dati.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Jauno nāves gadījumu skaits ASV gan otrdien, gan trešdien bija vairāk nekā divas reizes lielāks nekā pirmdien. Otrdien bija reģistrēti 2333 jauni nāves gadījumi, bet pirmdien tika reģistrēti 1015 jauni nāves gadījumi, kas bija mazākais to skaits vienā diennaktī pēdējā mēneša laikā.

ASV apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits saskaņā ar Džonsa Hopkinsa universitātes datiem ir pieaudzis līdz 1 227 430.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pasaules valstu vidū ASV ir vislielākais ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits, kā arī vislielākais apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.